Liga: | - |
Místo: | Vrchoslavice |
Okres: | Prostějov |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 11. 05. 2019 15:00 |
Kontakt: | Radim Janečka |
Telefon: | 774039948 |
Začátek rezervace: | 28. 04. 2019 20:00 |
Konec rezervace: | 10. 05. 2019 00:00 |
Začátek tipování: | 10. 05. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 11. 05. 2019 00:00 |
Zadal: | Radim Janečka |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://www.sdhvrchoslavice.estranky.cz |
Poznámka pořadatele
SDH Vrchoslavice si Vás dovoluje pozvat na XXX. ročník memoriálu Vladimíra Novotného.
KDY: 11.5.2019
KDE: hřiště TJ Sokol Vrchoslavice 1946
PŘÍJEZD: 14:30
NÁSTUP: 14:45
START: 15:00
Kategorie : MUŽI 3B, ŽENY 2B
Startovné : 150KČ
Trať travnatá, základna betonová, El. časomira, sportovní hadice povoleny
CENY v obou kategoriích
1.misto 500 Kč pohár +putovní pohár+věcné ceny
2.misto 300 Kč pohár +věcné ceny
3.misto 200 Kč pohár +věcné ceny
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vrchoslavice-10393.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Vrchoslavice | PV | Radim Janečka | ||
2 | 2 | Křenovice | PR | Marek Zavřel | ||
3 | 3 | Morkovice | KM | Pavel Krejčí | ||
4 | 4 | Němčice nad Hanou | Muži A | PV | Pavel Kvíčala | |
5 | 5 | Hrabůvka | PR | Honza | ||
6 | 6 | Niva | PV | Tomáš Růžička | ||
7 | 8 | Počenice | KM | Pavel Kunčar | ||
8 | 9 | Němčice nad Hanou | Muži B | PV | Pavel Kvíčala | |
9 | 10 | Radkova Lhota | PR | Jan Klimecký | ||
10 | 11 | Tištín | PV | Radim Janečka | ||
11 | 12 | Doloplazy | PV | Radim Janečka | ||
12 | 13 | Otinoves | PV | Tomáš Sychra | ||
13 | 14 | Sobíšky | PR | Jiří Kočař | ||
14 | 15 | Dětkovice | VY | Michal Hrabánek | ||
15 | 19 | Čechy pod Kosířem | PV | Adam Buigl | ||
16 | 20 | Ratiboř | VS | Jakub Válek | ||
17 | 21 | Mistřice | UH | Petr Kropáč | ||
18 | 22 | Zborovice | KM | Roman Jakša | ||
19 | 23 | Kostelany | KM | Zdenek Bršlica | ||
20 | 24 | Pustiměř | VY | Michal Vrba | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Počenice | KM | Pavel Kunčar | ||
2 | 2 | Čechy pod Kosířem | PV | Adéla Buiglová | ||
3 | 3 | Vrchoslavice | PV | Radim Janečka | ||
4 | 4 | Radkova Lhota | PR | Jan Klimecký | ||
5 | 5 | Kobeřice | PV | Radim Janečka | ||
6 | 6 | Němčice nad Hanou | PV | Pavel Kvíčala | ||
7 | 7 | Dětkovice | VY | Michal Hrabánek | ||
8 | 8 | Tištín | PV | Radim Janečka | ||
9 | 9 | Želeč | PV | Martin | ||
10 | 10 | Bílovice | B | PV | Petr Dokoupil |