Bookmark and Share

1. kolo - O pohár HVP, a.s.

Vydáno dne 12. 05. 2013 (2899 x přečteno)

V sobotu 11. května 2013 se ve sportovním areálu CSMV v Praze - Stromovce konal Český pohár Velkopopovického kozla 2013 "O pohár HVP, a.s.". 



Zdroj: FireTV


Další články

Výsledky a články

    Skupiny článků


    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Muži
    1 Teplice Pěkný Jakub  Teplice 16,09 15,76 15,76
    2 Zbožnov Lidmila Martin  Chrudim 16,78 16,38 16,38
    3 Holýšov Dopirák David  Domažlice 16,75 16,39 16,39
    4 Jablonec nad Jizerou Mládek Josef  Semily 16,45 - 16,45
    5 Hubenov Netrval Milan Plzeň-sever 16,53 - 16,53
    6 Ostrava Maňas Pavel  Ostrava-město 16,92 16,66 16,66
    7 Široký Důl Paulíček Jakub  Svitavy 16,68 - 16,68
    8 Široký Důl Flídr Jan  Svitavy 17,09 16,70 16,70
    9 Mistřín Vašulka Michal  Hodonín 16,85 - 16,85
    10 Jasenice Těšický Jakub  Třebíč 16,86 32,87 16,86
    11 Plzeň - město Roháč Martin Plzeň-město 16,99 16,94 16,94
    12 Valašské Meziříčí Kunovský František  Vsetín 17,18 16,95 16,95
    13 Juřinka Šuba Radek  Vsetín 17,05 16,99 16,99
    14 Michálkovice Arvai Jakub  Ostrava-město 17,02 - 17,02
    15 Veselá Vaculín Petr Vsetín 17,13 22,74 17,13
    16 Juřinka Skalka Tomáš  Vsetín 18,61 17,15 17,15
    17 Vlčnov Vráblík Jan  Uherské Hradiště 17,28 17,16 17,16
    18 Michálkovice Arvai Miroslav Ostrava-město 17,71 17,23 17,23
    19 Lhenice Vlček Tomáš   Teplice 17,23 - 17,23
    19 Dehtín Janda Michal  Klatovy 17,23 - 17,23
    21 Zlatá Olešnice Havlík Martin  Jablonec nad Nisou 17,95 17,26 17,26
    22 Jihlava Hons Lukáš Jihlava 17,31 - 17,31
    23 Leskovec nad Moravicí Hanulík Radim  Bruntál 17,88 17,35 17,35
    24 Těškovice Vavrečka Vojtěch  Opava 17,50 17,41 17,41
    25 Zbožnov Trunec Pavel  Chrudim 17,89 17,48 17,48
    26 Ostrava Vondra Adam  Ostrava-město - 17,49 17,49
    27 Veselá Bechný Jaroslav Vsetín 17,52 - 17,52
    28 Zbožnov Lidmila Jaromír  Chrudim 17,54 - 17,54
    29 Žebnice Bulín Michal  Plzeň-sever 18,85 17,60 17,60
    30 Juřinka Burda Jaromír  Vsetín 17,61 - 17,61
    31 Tuř Pospíšil Jakub  Jičín 18,33 17,62 17,62
    32 Český Těšín Dal Marcel  Karviná 17,76 17,87 17,76
    33 Žebnice Gross Jakub  Plzeň-sever 18,33 17,84 17,84
    34 Ústí nad Orlicí Flach Lukáš  Ústí nad Orlicí 17,88 - 17,88
    35 Michálkovice Staňkovič Lukáš  Ostrava-město 18,71 17,91 17,91
    36 Hovězí Koňařík Martin Vsetín 17,99 18,34 17,99
    37 Veselá Rudolf Radek Vsetín 18,43 18,02 18,02
    38 Pňovice Vachata Jan  Příbram 18,12 - 18,12
    38 Písková Lhota Jelínek Karel  Nymburk 18,12 - 18,12
    40 Mistřín Marada Vojtěch  Hodonín 18,14 - 18,14
    41 Dolní Měcholupy Gazda Vítezslav Hlavní město Praha - 18,23 18,23
    41 Čeperka Tydrych Michal Pardubice 18,23 - 18,23
    43 Karlinky Mencl Pavel  Liberec - 18,25 18,25
    44 Vlčnov Kadara Josef  Uherské Hradiště 21,71 18,26 18,26
    45 Meziměstí Slovák Pavel  Náchod 18,29 - 18,29
    46 Zbožnov Divoš Václav  Chrudim 18,33 - 18,33
    47 Zbožnov Vrabec Milan  Chrudim 18,44 - 18,44
    48 Ostrava Mrozowski Libor  Ostrava-město 19,47 18,52 18,52
    49 Kostomlátky Říha Jaroslav  Nymburk 18,65 - 18,65
    50 Karviná Gryč Martin  Karviná 18,68 18,70 18,68
    51 Bezděkov pod Třemšínem Studnička David Příbram - 18,72 18,72
    52 Choltice Dušek Jakub Pardubice 18,81 - 18,81
    53 Trpín Břenek Martin  Svitavy 18,99 - 18,99
    54 Vilémov Růžička Vojtěch Děčín 19,00 - 19,00
    55 Krchleby Říha Václav  Kutná Hora 19,01 24,50 19,01
    56 Morašice Juren František Svitavy 19,05 - 19,05
    56 Karviná Sikora David  Karviná 19,05 - 19,05
    58 Juřinka Burda Libor  Vsetín 19,06 28,70 19,06
    59 Karlinky Gierlowski Michal  Liberec 19,16 - 19,16
    60 Zbožnov Pitra Dominik  Chrudim 19,17 25,30 19,17
    61 Zbožnov Ďurišík Michal Chrudim 19,21 - 19,21
    62 Svojanov Kopecký Matěj  Svitavy 19,31 19,28 19,28
    63 Krchleby Tůma Milan Kutná Hora 19,43 - 19,43
    64 Svojanov Onderka Martin Svitavy 20,82 19,63 19,63
    65 Karolinka Paška Pavel  Vsetín - 19,82 19,82
    66 Dolní Měcholupy Wolf David Hlavní město Praha 19,88 - 19,88
    67 Zličín Kolka Michal  Hlavní město Praha 22,01 19,95 19,95
    68 Michálkovice Staňkovič Ondřej  Ostrava-město 20,01 - 20,01
    69 Nová Ves pod Pleší Kšána Petr  Příbram - 20,16 20,16
    70 Zličín Brabenec Ondřej  Hlavní město Praha 20,27 - 20,27
    71 Nevřeň Sova Pavel  Plzeň-sever 20,45 37,08 20,45
    72 Desná I Kuchta František  Jablonec nad Nisou 20,51 20,94 20,51
    72 Nová Ves pod Pleší Záhora Lukáš  Příbram - 20,51 20,51
    74 Horní Měcholupy Šimek Michal  Hlavní město Praha 20,76 23,59 20,76
    75 Letňany Procházka Michal  Hlavní město Praha 20,79 - 20,79
    76 Vlčnov Indra Patrik  Uherské Hradiště 20,80 - 20,80
    77 Poniklá Jirouš Jakub  Semily 20,84 28,03 20,84
    78 Drahenický Málkov Lapka Martin  Strakonice 20,91 - 20,91
    79 Zličín Donát Václav  Hlavní město Praha 23,78 21,26 21,26
    80 Křenovy Váchal Libor Domažlice 24,08 21,38 21,38
    81 Kbely Prajer Michal Hlavní město Praha 26,63 21,55 21,55
    82 Dubí Dedecius Ondřej  Teplice 23,99 21,57 21,57
    83 Dolní Měcholupy Vltavský Petr Hlavní město Praha 22,20 22,59 22,20
    84 Letňany Vilinger Lukáš  Hlavní město Praha 22,51 25,92 22,52
    85 Morašice Škodný Jiří  Svitavy 22,62 - 22,62
    86 Svojanov Zítka Dalibor  Svitavy 22,75 24,42 22,75
    87 Zbožnov Brožek Josef Chrudim 22,83 - 22,83
    88 Velká Chyška Hruška Radek Pelhřimov 25,03 23,11 23,11
    89 Hubenov Hospr Tomáš  Plzeň-sever - 23,22 23,22
    90 Velká Chyška Mička Michal Pelhřimov 30,29 23,52 23,52
    91 Dubí Dedecius Marek  Teplice 23,74 26,35 23,74
    92 Nová Ves pod Pleší Proňo Pavel Příbram 27,65 24,03 24,03
    93 Polesí Vaněk Václav ml.  Pelhřimov 24,16 27,58 24,16
    94 Nevřeň Pechát Václav  Plzeň-sever 24,44 - 24,44
    95 Třebonice Ernýgr Michal  Hlavní město Praha 24,69 - 24,69
    96 Horní Slavkov Vašíček Richard  Sokolov 24,75 25,94 24,75
    97 Zbožnov Netolický Tomáš  Chrudim 24,93 - 24,93
    98 Velká Chyška Zamrzla Stanislav Pelhřimov 25,72 25,05 25,05
    99 Velká Chyška Růžička Jakub Pelhřimov 25,42 - 25,42
    100 Nová Ves pod Pleší Janský Petr  Příbram - 26,19 26,19
    101 Kobylí Šmak Libor Břeclav 31,18 - 31,18
    102 Ostrava Kubala Ondřej  Ostrava-město - - NP
    102 Kbely Hryzák Vít  Hlavní město Praha - - NP
    102 Plesná Pipek Tomáš Cheb - - NP
    102 Písková Lhota Malina Petr Nymburk - - NP
    102 Písková Lhota Wolf Ondřej  Nymburk - - NP
    102 Široký Důl Paulíček Stanislav  Svitavy - - NP
    102 Louky Žáček Tomáš  Zlín - - NP
    102 Kozmice Zlotý David  Opava - - NP
    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Ženy
    1 Poniklá Jiroušová Šárka  Semily 17,48 17,28 17,28
    2 Chválenice Hirmerová Lucie Plzeň-jih 17,96 17,78 17,78
    3 Pravčice Šenkyříková Klára  Kroměříž 18,16 17,88 17,88
    4 Těškovice Krayzlová Magdaléna  Opava 18,00 18,02 18,00
    5 Ledenice Tomandlová Lenka  České Budějovice 18,17 - 18,17
    6 Rychaltice Mifkovičová Petra  Frýdek-Místek 18,21 18,26 18,21
    7 Horní Cerekev Bartošková Kamila Pelhřimov 18,35 19,17 18,35
    8 Štěnovický Borek Marešová Monika  Plzeň-jih 18,56 18,43 18,43
    9 Chválenice Boukalová Barbora Plzeň-jih 29,77 18,49 18,49
    10 Chválenice Reinwartová Lucie  Plzeň-jih 18,63 18,58 18,58
    11 Úněšov Šuchmanová Věrka  Plzeň-sever 18,77 18,61 18,61
    12 Dolní Čermná Marková Markéta  Ústí nad Orlicí 18,74 18,68 18,68
    13 Chválenice Nolčová Andrea  Plzeň-jih 18,71 19,88 18,71
    14 Velichovky Šubrtová Barbora  Náchod 27,20 18,74 18,74
    15 Borovany Ježková Zdeňka  České Budějovice 18,96 19,12 18,96
    16 Dolní Měcholupy Růžičková Tereza  Hlavní město Praha 19,02 - 19,02
    17 Dolní Měcholupy Mikulková Denisa Hlavní město Praha 19,02 19,15 19,02
    18 Zličín Grauová Dagmar Hlavní město Praha 19,05 19,35 19,05
    19 Michálkovice Seberová Klára  Ostrava-město 19,10 26,94 19,10
    20 Úněšov Vébrová Adéla  Plzeň-sever 19,19 19,34 19,19
    21 Štěpánov Hrouzková Andrea Olomouc 27,01 19,20 19,20
    22 Ondřejov Kotrčová Martina  Praha-východ 23,91 19,24 19,24
    23 Jarcová Kalná Vladislava  Vsetín 19,31 29,77 19,31
    24 Leskovec nad Moravicí Turková Liliana  Bruntál - 19,39 19,39
    25 Ondřejov Davídková Šárka  Praha-východ 21,25 19,39 19,39
    26 Pustkovec Pyšová Zuzana  Ostrava-město 19,40 19,60 19,40
    27 Klučov Urlichová Jana  Kolín 19,62 19,41 19,41
    28 Dolní Měcholupy Kmůchová Petra  Hlavní město Praha 19,47 20,06 19,47
    29 Poniklá Schovánková Lucie  Semily 19,50 - 19,50
    30 Chválenice Kaslová Alena  Plzeň-jih 19,50 20,27 19,50
    31 Stolín Vondrová Michaela  Náchod 19,56 19,94 19,56
    32 Michálkovice Nechvátalová Lucie  Ostrava-město 19,71 19,67 19,67
    33 Zajíčkov Hejdová Andrea Pelhřimov 19,95 22,94 19,95
    34 Dolní Měcholupy Plačková Václava Hlavní město Praha - 19,97 19,97
    35 Horní Lideč Chovancová Petra Vsetín 20,02 - 20,02
    36 Jasenice Těšická Karolína  Třebíč 20,12 20,09 20,09
    37 Zličín Dolská Marie  Hlavní město Praha 20,15 - 20,15
    38 Poniklá Pušová Renáta  Semily 20,31 20,82 20,31
    39 Poniklá Butulová Dana Semily 23,81 20,32 20,32
    40 Dolní Měcholupy Růžičková Milada  Hlavní město Praha 20,33 20,61 20,33
    41 Úněšov Genttnerová Karolína  Plzeň-sever 20,37 20,69 20,37
    42 Zlatá Olešnice Havlíková Natálie  Jablonec nad Nisou 20,67 20,46 20,46
    43 Malenovice Cíchová Aneta  Zlín - 20,69 20,69
    44 Poděvousy Sedláčková Anděla Domažlice - 20,86 20,86
    45 Albrechtice Drobná Magdalena  Karviná 22,45 20,83 20,86
    46 Úněšov Dobrá Nikola  Plzeň-sever - 20,98 20,98
    47 Úněšov Hlavinková Monika  Plzeň-sever 21,38 21,16 21,16
    48 Písková Lhota Štoková Jana Mladá Boleslav 21,19 21,87 21,19
    49 Chválenice Aiblová Tereza  Plzeň-jih 21,25 21,20 21,20
    50 Poděvousy Bajerová Lenka Domažlice 21,42 21,45 21,42
    51 Michálkovice Uhrová Kateřina Ostrava-město 21,52 - 21,52
    52 Poděvousy Vágnerová Jana Domažlice 21,53 - 21,53
    53 Ivanovice na Hané Večerková Lucie Vyškov 22,13 21,53 21,53
    54 Ivanovice na Hané Kalvodová Martina Vyškov 21,56 22,45 21,56
    55 Veselá Škrobáková Dominika Vsetín 21,84 21,70 21,70
    56 Huslenky Maňáková Lenka Vsetín 31,78 21,75 21,75
    57 Písková Lhota Pavlová Šárka  Mladá Boleslav 21,96 - 21,96
    58 Velichovky Nechanická Aneta  Náchod 21,99 22,78 21,99
    59 Zličín Löwingerová Tereza  Hlavní město Praha 22,32 22,06 22,06
    60 Písková Lhota Nezbedová Magda  Nymburk 22,53 - 22,53
    61 Ivanovice na Hané Kalvodová Monika Vyškov 22,66 29,53 22,66
    62 Lhenice Francová Aneta Teplice 30,08 22,76 22,76
    63 Písková Lhota Nezbedová Marie  Mladá Boleslav 22,84 22,78 22,78
    64 Nová Ves pod Pleší Víšková Martina  Příbram 22,98 22,90 22,90
    65 Ivanovice na Hané Trněná Eliška Vyškov 22,91 24,44 22,91
    66 Poděvousy Růžková Pavla Domažlice 24,21 23,63 23,63
    67 Třebonice Horáková Marta Hlavní město Praha 24,26 27,14 24,26
    68 Třebonice Špičková Eliška Hlavní město Praha 27,33 25,47 25,47
    69 Nová Ves pod Pleší Štichová Eva  Příbram 33,47 27,58 27,58
    70 Třebonice Jarolímová Monika Hlavní město Praha 41,57 42,16 41,57
    71 Úněšov Koudelová Zuzana Plzeň-sever - - NP
    71 Těpeře Masná Anežka  Jablonec nad Nisou - - NP
    73 Nová Ves pod Pleší Naščáková Kristýna  Příbram - - NP
    73 Lhenice Horčicová Tereza Teplice - - NP
    73 Úněšov Kašparová Kristýna  Plzeň-sever - - NP
    73 Zličín Klímová Lucie  Hlavní město Praha - - NP
    73 Čeperka Šromová Lenka  Pardubice - - NP
    73 Zličín Vršecká Andrea  Hlavní město Praha - - NP
    73 Libňatov Borůvková Veronika  Trutnov - - NP
    73 Zajíčkov Hejdová Veronika Pelhřimov - - NP
    73 Nová Ves pod Pleší Kšánová Štěpánka  Příbram - - NP
    73 Kvasiny Kulštejnová Tereza  Rychnov nad Kněžnou - - NP
    73 Úněšov Joudalová Michaela  Plzeň-sever - - NP
    73 Poděvousy Duchková Milada Domažlice - - NP
    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Dorostenky
    1 Dolní Čermná Langrová Lucie  Ústí nad Orlicí 21,88 19,86 19,86
    2 Písková Lhota Pohanková Lucie  Nymburk 19,93 19,86 19,86
    3 Písková Lhota Friedlová Eliška Nymburk 19,93 23,26 19,93
    4 Těškovice Sedláková Hana  Opava 21,42 20,02 20,02
    5 Ivanovice na Hané Urbánková Klára Vyškov 20,52 20,10 20,10
    6 Skalice Černá Nela Tábor 20,62 21,05 20,62
    7 Skalice Sirotková Kamila Frýdek-Místek 20,82 20,78 20,78
    8 Kobeřice u Brna Kamenská Kateřina  Vyškov 20,86 21,02 20,86
    9 Jarcová Šulová Kateřina  Vsetín 21,84 22,49 21,84
    10 Zličín Minaříková Lucie  Hlavní město Praha 22,68 22,59 22,59
    11 Ledenice Řepová Kristýna  České Budějovice 22,60 - 22,60
    12 Poděvousy Bublová Nikola  Domažlice 23,02 22,64 22,64
    13 Březová Hoffmannová Denisa  Sokolov 24,44 24,80 24,44
    14 Nová Ves pod Pleší Miksová Marcela  Příbram 25,79 25,93 25,79
    15 Březová Andrlová Štěpána  Sokolov 26,88 - 26,88
    16 Poděvousy Brožová Petra  Domažlice 32,56 28,12 28,12
    17 Nová Ves pod Pleší Římalová Karolína  Příbram 35,37 - 35,37
    18 Hrdlořezy Čermáková Lucie  Mladá Boleslav - - NP
    18 Hrdlořezy Jenková Martina  Mladá Boleslav - - NP
    18 Nová Ves pod Pleší Mašínová Sára  Příbram - - NP
    18 Těškovice Němečková Kristýna  Opava - - NP
    18 Bludov Strouhalová Lucie  Šumperk - - NP
    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Dorostenci
    1 Michálkovice Peterek Marek  Ostrava-město 18,13 17,43 17,43
    2 Písková Lhota Adam Josef  Nymburk 23,20 17,77 17,77
    3 Velká Chyška Korba Jan Pelhřimov 19,79 22,58 19,79
    4 Stolín Vondra Jakub  Náchod 21,02 - 21,02
    5 Březová Marek Lukáš  Sokolov 23,27 21,02 21,02
    6 Velká Chyška Eremiáš Vojtěch Pelhřimov 21,65 21,09 21,09
    7 Velká Chyška Švec Vojtěch Pelhřimov 31,02 22,33 22,33
    8 Lhenice Adamec Ondřej Teplice 22,88 22,67 22,67
    9 Letňany Pech Martin  Hlavní město Praha 29,25 22,95 22,95
    10 Štítné Urban Petr  Pelhřimov 23,33 23,85 23,33
    11 Satalice Hais Viktor  Hlavní město Praha 25,35 26,85 25,35
    12 Nevřeň Matouš Lukáš  Plzeň-sever 28,77 31,37 28,77
    13 Karolinka sklárna Gášek   Jan  Vsetín - - NP
    14 Lhenice Mergl Daniel Teplice - - NP
    14 Lhenice Feller Jaroslav Teplice - - NP
    14 Horní Slavkov Vašíček Václav  Sokolov - - NP
    14 Kbely Horáček Jan  Hlavní město Praha - - NP
    14 Kobylí Bahenský Jakub  Břeclav - - NP
    14 Horní Slavkov Valenta Petr  Sokolov - - NP
    14 Hrdlořezy Čermák Michal  Hlavní město Praha - - NP
    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Volne
    1 Těškovice Sýkorová Patricie Opava 19,24 23,22 19,24
    2 Skuteč Novotná Zdena Chrudim 22,32 20,58 20,58
    3 Těškovice Sýkorová Petra Opava 23,86 23,81 23,81
    4 Jarcová Bajzíková Tereza Vsetín 25,70 23,96 23,96
    5 Úněšov Jandová Michaela Plzeň-sever - 25,12 25,12