Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | http://www.firesport-svitavy2014.com/ |
Kdy: | 16. 07. 2014 11:00 |
Kontakt: | DH |
Telefon: | |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belarus ( Bělorusko ) Prishchepava Alena (44) | - | 7,93 | 7,93 | 8,00 | |
2. | Russia ( Rusko ) Korepanova Aleksandra (35) | - | 8,03 | 10,52 | 8,03 | |
3. | Poland ( Polsko ) Weiszewski Linda (4) | - | 8,06 | 9,61 | 8,06 | |
4. | Poland ( Polsko ) Hulisz Zuzanna (5) | - | 8,12 | 8,36 | 8,12 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Arshauskaya Palna (46) | - | 8,12 | 8,30 | 8,12 | |
6. | Russia ( Rusko ) Beliaeva Anastasiia (34) | - | 8,37 | 8,37 | 8,50 | |
7. | Oznice Klvaňová Dominika (25) | VS | 8,57 | 8,77 | 8,57 | |
8. | Belarus ( Bělorusko ) Yatskavets Tatsiana (45) | - | 8,58 | 9,09 | 8,58 | |
9. | Russia ( Rusko ) Bureneva Anastasiia (36) | - | 8,71 | 8,87 | 8,71 | |
10. | Czech ( Česko ) Tschöpová Eliška (14) | - | 8,76 | 8,76 | 8,83 | |
11. | Czech ( Česko ) Friedlová Eliška (16) | - | 8,80 | 9,02 | 8,80 | |
12. | Poland ( Polsko ) Lach Jagoda (6) | - | 8,81 | 8,81 | 9,59 | |
13. | Czech ( Česko ) Červínková Sandra (15) | - | 8,84 | 9,04 | 8,84 | |
14. | Czech ( Česko ) Sýkorová Patricie (26) | - | 9,06 | 9,06 | 12,96 | |
15. | Těškovice Sedláková Hana (24) | OP | 9,20 | 9,58 | 9,20 | |
16. | Slovakia ( Slovensko ) Galarovičová Veronka (54) | - | 9,84 | 10,12 | 9,84 | |
17. | Slovakia ( Slovensko ) Vráblová Žaneta (56) | - | 9,96 | 10,17 | 9,96 | |
18. | Slovakia ( Slovensko ) Mešová Alžběta (55) | - | 10,64 | 11,01 | 10,64 | |
19. | Croatia ( Chorvatsko ) Vugrinec Lea (64) | - | 12,48 | 13,46 | 12,48 | |
20. | Croatia ( Chorvatsko ) Dobranic Jasmina (65) | - | 14,24 | NP | 14,24 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belarus ( Bělorusko ) Babydau Ilya (84) | - | 7,15 | 7,25 | 7,15 | |
2. | Ukraine ( Ukrajina ) Serhiienko Viktor (5) | - | 7,24 | 10,70 | 7,24 | |
3. | Russia ( Rusko ) Begishev Stepan (66) | - | 7,32 | 7,37 | 7,32 | |
4. | Ukraine ( Ukrajina ) Viesielov Daniil (6) | - | 7,44 | 7,44 | 8,69 | |
5. | Russia ( Rusko ) Valiev Denis (64) | - | 7,46 | 9,36 | 7,46 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Vaitsiakhouski Dzmitry (86) | - | 7,48 | 7,49 | 7,48 | |
7. | Russia ( Rusko ) Rodin Aleksei (65) | - | 7,51 | 7,51 | 7,61 | |
8. | Ukraine ( Ukrajina ) Blonskyi Vladyslav (4) | - | 7,57 | 9,02 | 7,57 | |
9. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Snegirev Dmitriy (76) | - | 7,65 | 7,86 | 7,65 | |
10. | Belarus ( Bělorusko ) Perapechka Mikita (85) | - | 7,72 | 10,27 | 7,72 | |
11. | Czech ( Česko ) Peterek Marek (56) | - | 7,75 | 7,76 | 7,75 | |
12. | Czech ( Česko ) Blizňák Radim (55) | - | 7,80 | 8,55 | 7,80 | |
13. | Latvia ( Lotyšsko ) Baumanis Rets (36) | - | 7,99 | 8,19 | 7,99 | |
14. | Czech ( Česko ) Dvořák David (104) | - | 8,14 | 8,14 | 10,76 | |
15. | Latvia ( Lotyšsko ) Cacs Gustavs (34) | - | 8,22 | NP | 8,22 | |
16. | Slovakia ( Slovensko ) Bujna Richard (44) | - | 8,40 | 8,75 | 8,40 | |
17. | Latvia ( Lotyšsko ) Mikuckis Janis (35) | - | 8,52 | 8,52 | 10,09 | |
18. | Czech ( Česko ) Lejska Michal (105) | - | 8,55 | 8,83 | 8,55 | |
19. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Shamshidinov Saifuddin (74) | - | 8,56 | 8,70 | 8,56 | |
20. | Lithuania ( Litva ) Kasparas Mantas (16) | - | 8,70 | 8,70 | NP | |
21. | Slovakia ( Slovensko ) Porada Ondrej (45) | - | 8,78 | 9,13 | 8,78 | |
22. | Czech ( Česko ) Bartoň Adam (106) | - | 8,90 | 8,90 | 11,68 | |
23. | Bulgaria ( Bulharsko ) Isuf Arhan (24) | - | 9,01 | 9,49 | 9,01 | |
24. | Lithuania ( Litva ) Bobinas Haroldas (15) | - | 9,06 | 15,01 | 9,06 | |
25. | Lithuania ( Litva ) Bernotas Normantas (14) | - | 9,11 | 9,11 | 9,13 | |
26. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Romanov Maksad (75) | - | 9,20 | 10,99 | 9,20 | |
27. | Poland ( Polsko ) Majcher Piotr (96) | - | 9,65 | 9,65 | 11,43 | |
28. | Poland ( Polsko ) Paško Jakub (94) | - | 9,89 | 10,18 | 9,89 | |
29. | Poland ( Polsko ) Lopatka Jakub (95) | - | 10,46 | 12,81 | 10,46 | |
30. | Czech ( Česko ) Klvaňa Daniel (54) | - | 10,59 | 11,82 | 10,59 | |
31. | Slovakia ( Slovensko ) Lorins Marian (46) | - | 11,75 | 11,75 | 12,57 | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Hristov Hristo (26) | - | 11,89 | 11,89 | 15,47 | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Gurkov Alexandr (25) | - | 12,50 | 16,21 | 12,50 |
Smíšené kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poland ( Polsko ) Gutmańska Natalia (1) | - | 8,00 | NP | 8,00 | |
2. | Russia ( Rusko ) Putilova Mariia (33) | - | 8,46 | 8,62 | 8,46 | |
3. | Russia ( Rusko ) Igumnova Alina (32) | - | 8,79 | 8,79 | 10,08 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Krauchenko Anastasiya (41) | - | 8,85 | NP | 8,85 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Kazachenka Valerya (42) | - | 8,88 | 8,88 | - | |
6. | Czech ( Česko ) Novotná Zdena (22) | - | 9,00 | 9,19 | 9,00 | |
7. | Czech ( Česko ) Krejčí Kamila (21) | - | 9,14 | 9,14 | 8,71 | |
7. | Czech ( Česko ) Dvořáková Kristýna (11) | - | 9,14 | 9,14 | 9,16 | |
9. | Russia ( Rusko ) Alekseenko Iuliia (31) | - | 9,46 | 12,26 | 8,41 | |
9. | Belarus ( Bělorusko ) Kuhach Hanna (43) | - | 9,46 | 9,46 | 10,13 | |
11. | Czech ( Česko ) Jandová Michaela (12) | - | 9,54 | 10,13 | 9,54 | |
12. | Slovakia ( Slovensko ) Jakubcová Barbora (53) | - | 9,62 | 11,92 | 9,62 | |
13. | Czech ( Česko ) Landová Lada (13) | - | 9,65 | 15,41 | 9,65 | |
14. | Poland ( Polsko ) Wilczewska Anna (3) | - | 9,98 | 10,33 | 9,98 | |
15. | Poland ( Polsko ) Jankowska Patrycja (2) | - | 10,31 | 10,39 | 10,31 | |
16. | Czech ( Česko ) Sýkorová Petra (23) | - | 10,68 | 10,68 | 11,67 | |
17. | Croatia ( Chorvatsko ) Trupkovič Enna (61) | - | 11,64 | 11,91 | 11,64 | |
18. | Slovakia ( Slovensko ) Strelová Ema (51) | - | 11,65 | 12,17 | 11,65 | |
19. | Croatia ( Chorvatsko ) Culjak Margareta (62) | - | 12,87 | 12,87 | 13,03 | |
20. | Slovakia ( Slovensko ) Kalmanová Zuzana (52) | - | 14,08 | 10,77 | 14,08 |
Dospělí kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Semenov Dmitrii (62) | - | 6,84 | 6,92 | 6,84 | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Shmots Andrei (81) | - | 6,91 | 7,66 | 6,91 | |
3. | Russia ( Rusko ) Isaev Nikita (61) | - | 7,02 | 7,92 | 7,02 | |
4. | Ukraine ( Ukrajina ) Danylchenko Serhii (1) | - | 7,19 | 8,33 | 7,19 | |
5. | Russia ( Rusko ) Bloshenko Igor (63) | - | 7,43 | 7,48 | 7,43 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Lameika Daniil (83) | - | 7,50 | 7,52 | 7,50 | |
7. | Czech ( Česko ) Drahorád Tomáš (53) | - | 7,53 | 7,69 | 7,53 | |
8. | Czech ( Česko ) Červenka Jiří (51) | - | 7,63 | 7,63 | 7,64 | |
9. | Ukraine ( Ukrajina ) Trotsenko Vladyslav (3) | - | 7,74 | 7,96 | 7,74 | |
10. | Lithuania ( Litva ) Kundrotas Astijus (12) | - | 7,78 | 11,57 | 7,78 | |
11. | Ukraine ( Ukrajina ) Lupynos Mykyta (2) | - | 7,79 | 7,79 | 11,36 | |
11. | Lithuania ( Litva ) Tamušaitis Gediminas (13) | - | 7,79 | 8,31 | 7,79 | |
13. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Gabbas Asset (71) | - | 7,82 | NP | 7,82 | |
14. | Czech ( Česko ) Gerža Lukáš (52) | - | 7,98 | 8,03 | 7,98 | |
15. | Poland ( Polsko ) Tracz Pawel (93) | - | 8,13 | 8,13 | 8,19 | |
16. | Poland ( Polsko ) Tracz Dominik (91) | - | 8,35 | 9,46 | 8,35 | |
17. | Latvia ( Lotyšsko ) Bujnickis Deniss (33) | - | 8,39 | 8,39 | 8,70 | |
17. | Slovakia ( Slovensko ) Bučák Samuel (43) | - | 8,39 | 9,29 | 8,39 | |
19. | Czech ( Česko ) Linhart Patrik (102) | - | 8,46 | 8,72 | 8,46 | |
20. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Anvarbek Rakhat (72) | - | 8,48 | 8,48 | 11,42 | |
21. | Latvia ( Lotyšsko ) Klava Matiss (32) | - | 8,54 | 8,54 | 10,80 | |
22. | Czech ( Česko ) Musiol Miroslav (103) | - | 8,55 | 8,67 | 8,55 | |
23. | Czech ( Česko ) Filipčík Jakub (101) | - | 8,56 | 12,22 | 8,56 | |
24. | Slovakia ( Slovensko ) Fris Róbert (42) | - | 8,62 | 8,62 | 8,80 | |
25. | Latvia ( Lotyšsko ) Antonjuks Mihails (31) | - | 8,64 | 12,58 | 8,64 | |
26. | Belarus ( Bělorusko ) Baryshau Daniil (82) | - | 8,72 | 8,72 | 13,15 | |
27. | Lithuania ( Litva ) Kaubrys Eismantas (11) | - | 8,82 | 25,45 | 8,82 | |
28. | Poland ( Polsko ) Janik Kacper (92) | - | 8,96 | 9,08 | 8,96 | |
29. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Assylov Murager (73) | - | 9,27 | NP | 9,27 | |
30. | Bulgaria ( Bulharsko ) Lyubenov Aleks (21) | - | 9,32 | 13,24 | 9,32 | |
31. | Slovakia ( Slovensko ) Kovár Ján (41) | - | 9,50 | 9,50 | 13,18 | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Grncharov Alexandr (22) | - | 9,74 | 9,74 | 9,87 | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Kolev Georgi (23) | - | 11,66 | 11,66 | 11,72 |
Mladí hasiči kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Ivanova Vladislava (37) | - | 7,85 | 7,97 | 7,85 | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Osipava Viktoryia (47) | - | 7,90 | 8,13 | 7,90 | |
3. | Horní Cerekev Bartošková Kamila (28) | PE | 7,92 | 8,30 | 7,92 | |
4. | Czech ( Česko ) Mastná Anežka (29) | - | 7,99 | 8,06 | 7,99 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Karevo Aksana (48) | - | 8,04 | 8,19 | 8,04 | |
6. | Poland ( Polsko ) Lach Marta (7) | - | 8,07 | 15,15 | 8,07 | |
7. | Partutovice Janíčková Adriana (27) | PR | 8,11 | 8,26 | 8,11 | |
8. | Russia ( Rusko ) Miakisheva Angelina (38) | - | 8,21 | 8,21 | 8,62 | |
9. | Písková Lhota Pohanková Lucie (19) | NB | 8,31 | 8,31 | 11,07 | |
10. | Poland ( Polsko ) Chyczewska Sandra (9) | - | 8,32 | 9,34 | 8,32 | |
11. | Russia ( Rusko ) Filimonova Anna (39) | - | 8,38 | 12,99 | 8,38 | |
12. | Belarus ( Bělorusko ) Zdanovich Katsiaryna (49) | - | 8,43 | 8,43 | 8,63 | |
13. | Poland ( Polsko ) Lukaszewska Dagmara (8) | - | 8,50 | 8,50 | 10,56 | |
14. | Dolní Bukovsko Tomasková Linda (17) | CB | 8,58 | 9,23 | 8,58 | |
15. | Slovakia ( Slovensko ) Vyšinská Anna (59) | - | 8,79 | 9,08 | 8,79 | |
16. | Slovakia ( Slovensko ) Putalová Lucia (58) | - | 9,06 | 9,30 | 9,06 | |
17. | Bludov Strouhalová Lucie (18) | SU | 9,25 | 9,37 | 9,25 | |
18. | Slovakia ( Slovensko ) Mihalíková Barbora (57) | - | 10,26 | 10,26 | 11,62 | |
19. | Croatia ( Chorvatsko ) Šparavec Joana (67) | - | 11,37 | 11,37 | 13,11 | |
20. | Croatia ( Chorvatsko ) Culjak Petra (68) | - | 11,90 | 12,40 | 11,90 |
Volne kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Abdukhalikov Artur (69) | - | 10,89 | 10,89 | 12,14 | |
2. | Russia ( Rusko ) Ibragimov Kamil (67) | - | 10,99 | 12,46 | 10,99 | |
3. | Russia ( Rusko ) Shvetcov Konstantin (68) | - | 11,02 | 11,02 | 12,63 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Artsiukh Yauheni (89) | - | 11,10 | 11,10 | 13,66 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Daderkin Uladzimir (88) | - | 11,46 | 12,14 | 11,46 | |
6. | Czech ( Česko ) Gášek Jan (59) | - | 11,52 | 15,36 | 11,52 | |
7. | Ukraine ( Ukrajina ) Kravchenko Yurii (9) | - | 11,84 | 11,84 | 13,16 | |
8. | Ukraine ( Ukrajina ) Stasiuk Vasil (8) | - | 11,93 | 11,98 | 11,93 | |
9. | Czech ( Česko ) Adam Josef (57) | - | 11,96 | 12,73 | 11,96 | |
10. | Belarus ( Bělorusko ) Misiuchenka Yahor (87) | - | 12,06 | 12,06 | 16,28 | |
11. | Czech ( Česko ) Tabach Lukáš (108) | - | 12,34 | 12,34 | 12,53 | |
12. | Ukraine ( Ukrajina ) Klymiuk Volodymir (7) | - | 12,53 | 12,53 | NP | |
13. | Bulgaria ( Bulharsko ) Kostov Mihail (28) | - | 12,63 | 15,98 | 16,47 | |
14. | Slovakia ( Slovensko ) Rerko Marián (47) | - | 12,66 | 13,94 | 12,66 | |
15. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Ratnikov Maksim (77) | - | 12,85 | 14,51 | 12,85 | |
16. | Latvia ( Lotyšsko ) Mucenieks Aivis (38) | - | 12,90 | 12,90 | 13,29 | |
17. | Bulgaria ( Bulharsko ) Grozdanov Angel (29) | - | 12,94 | 13,03 | 12,94 | |
18. | Latvia ( Lotyšsko ) Kuzmins Olegs (39) | - | 13,34 | 14,66 | 13,34 | |
19. | Lithuania ( Litva ) Četvergas Simonas (18) | - | 13,39 | 13,39 | 15,81 | |
20. | Czech ( Česko ) Divoš Václav (58) | - | 13,76 | 13,76 | 14,01 | |
21. | Lithuania ( Litva ) Tetianec Jaroslav (17) | - | 13,96 | 13,96 | NP | |
22. | Slovakia ( Slovensko ) Čimbora Šimon (48) | - | 14,05 | 14,58 | 14,05 | |
23. | Czech ( Česko ) Svačina Richard (109) | - | 14,17 | 14,17 | 14,50 | |
24. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Durikhanov Yernaz (78) | - | 14,50 | 14,50 | 15,09 | |
25. | Lithuania ( Litva ) Taraškus Valdas (19) | - | 14,60 | 14,60 | 18,20 | |
26. | Czech ( Česko ) Zhříval Jan (107) | - | 15,12 | 15,12 | 17,42 | |
27. | Slovakia ( Slovensko ) Zavadzan Stanislav (49) | - | 15,70 | 15,70 | 17,33 | |
28. | Poland ( Polsko ) Klimek Kamil (97) | - | 16,82 | 16,82 | 18,18 | |
29. | Poland ( Polsko ) Koczyvas Adrian (98) | - | 17,78 | 17,78 | 22,37 | |
30. | Poland ( Polsko ) Rozanski Maciej (99) | - | 18,18 | 19,79 | 18,18 | |
31. | Latvia ( Lotyšsko ) Milnikovs Aleksandrs (37) | - | 18,52 | 18,52 | - | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Cheliktepe Erturul (27) | - | 22,67 | 22,67 | 27,05 |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Titorenko Stanislav (16) | - | 13,21 | 13,21 | - | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Tarasevich Anton (21) | - | 13,42 | 13,42 | - | |
3. | Russia ( Rusko ) Yandroshevich Evgeny (20) | - | 13,67 | 13,67 | - | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Ukolau Nikita (30) | - | 13,95 | 13,95 | - | |
5. | Russia ( Rusko ) Kiselev Ilya (11) | - | 13,96 | 13,96 | - | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Charapko Mkita (23) | - | 13,99 | 13,99 | - | |
7. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Karakbayev Vakhijan (68) | - | 14,57 | 14,57 | - | |
8. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Khoroshilov Pavel (62) | - | 14,58 | 14,58 | - | |
9. | Russia ( Rusko ) Kuzmenko Nikita (12) | - | 15,02 | 15,02 | - | |
10. | Czech ( Česko ) Šuba Radek (51) | - | 15,04 | 15,04 | - | |
11. | Czech ( Česko ) Vaculín Petr (53) | - | 15,08 | 15,08 | - | |
12. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Chakenov Aidyn (64) | - | 15,17 | 15,17 | - | |
13. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Tumashevskiy Maxud (61) | - | 15,18 | 15,18 | - | |
14. | Slovakia ( Slovensko ) Kalužník Dávid (46) | - | 15,90 | 15,90 | - | |
15. | Russia ( Rusko ) Nigamatullin Aramis (13) | - | 15,91 | 15,91 | - | |
16. | Poland ( Polsko ) Sieliwoniuk Rafal (71) | - | 16,04 | 16,04 | - | |
17. | Poland ( Polsko ) Grabowski Lukasz (74) | - | 16,18 | 16,18 | - | |
18. | Belarus ( Bělorusko ) Rabtsevich Yauhen (22) | - | 16,43 | 16,43 | - | |
19. | Czech ( Česko ) Paulíček Stanislav (54) | - | 16,46 | 16,46 | - | |
20. | Poland ( Polsko ) Wloch Bartosz (72) | - | 16,82 | 16,82 | - | |
21. | Bulgaria ( Bulharsko ) Bonchev Hristo (32) | - | 18,09 | 18,09 | - | |
22. | Bulgaria ( Bulharsko ) Pískov Plamen (31) | - | 18,18 | 18,18 | - | |
23. | Poland ( Polsko ) Sienkiewicz Szymon (73) | - | 18,55 | 18,55 | - | |
24. | Bulgaria ( Bulharsko ) Ivanov Michail (36) | - | 18,56 | 18,56 | - | |
25. | Czech ( Česko ) Bulín Michal (52) | - | 18,72 | 18,72 | - | |
26. | Slovakia ( Slovensko ) Szigrai Róbert (47) | - | 18,80 | 18,80 | - | |
27. | Slovakia ( Slovensko ) Šary Mroslav (48) | - | 19,76 | 19,76 | - | |
28. | Slovakia ( Slovensko ) Kičín Marek (42) | - | 21,27 | 21,27 | - | |
29. | Bulgaria ( Bulharsko ) Marinov Rosen (34) | - | 21,67 | 21,67 | - | |
30. | Belarus ( Bělorusko ) Bilalau Rustam (25) | - | 26,19 | 26,19 | - | |
31. | Bulgaria ( Bulharsko ) Malinov Ivan (33) | - | 27,26 | 27,26 | - | |
32. | South Korea ( Jižní Korea ) Gisu Jo (6) | - | NP | NP | - | |
32. | South Korea ( Jižní Korea ) Jimin Kim (1) | - | NP | NP | - | |
32. | South Korea ( Jižní Korea ) Sinjae Kim (5) | - | NP | NP | - | |
32. | South Korea ( Jižní Korea ) Taegeun Oh (4) | - | NP | NP | - | |
32. | South Korea ( Jižní Korea ) Sungsoon Kang (3) | - | NP | NP | - |
Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Grigoreva Anastasiia (37) | - | 7,83 | 8,05 | 7,83 | |
2. | Russia ( Rusko ) Khomutskikh Lilia (39) | - | 7,85 | 8,12 | 7,85 | |
3. | Russia ( Rusko ) Kravtcova Mariia (36) | - | 7,88 | 7,97 | 7,88 | |
4. | Russia ( Rusko ) Shaiakhmetova Aigul (40) | - | 7,93 | 8,15 | 7,93 | |
5. | Russia ( Rusko ) Chikaeva Liudmila (31) | - | 7,99 | 8,31 | 7,99 | |
5. | Karviná Witoszová Karolína (8) | KA | 7,99 | 8,18 | 7,99 | |
7. | Russia ( Rusko ) Ponkratova Elena (35) | - | 8,07 | 8,26 | 8,07 | |
8. | Dolní Čermná Marková Markéta (4) | UO | 8,20 | 8,34 | 8,20 | |
9. | Czech ( Česko ) Marešová Monika (6) | - | 8,24 | 8,24 | 9,14 | |
10. | Czech ( Česko ) Kulštejnová Tereza (7) | - | 8,41 | 8,51 | 8,41 | |
11. | Velichovky Šubrtová Barbora (1) | NA | 8,46 | 8,66 | 8,46 | |
12. | Horní Lideč Chovancová Petra (5) | VS | 8,59 | 8,59 | 10,48 | |
13. | Czech ( Česko ) Šuchmanová Věra (10) | - | 8,62 | 8,68 | 8,62 | |
14. | Slovakia ( Slovensko ) Adámiková Lenka (25) | - | 8,65 | 8,87 | 8,65 | |
15. | Russia ( Rusko ) Okorokova Anna (34) | - | 8,93 | 9,08 | 8,93 | |
16. | Slovakia ( Slovensko ) Betáková Patricia (24) | - | 8,94 | 8,94 | 20,23 | |
17. | Czech ( Česko ) Machalová Veronika (9) | - | 9,10 | 9,68 | 9,10 | |
18. | Russia ( Rusko ) Arisova Elena (33) | - | 9,21 | 8,19 | 8,12 | |
18. | Slovakia ( Slovensko ) Bolfová Erika (29) | - | 9,21 | 9,21 | 9,22 | |
20. | Slovakia ( Slovensko ) Betáková Zuzana (21) | - | 9,27 | 9,54 | 9,27 | |
21. | Slovakia ( Slovensko ) Dominiková Lenka (23) | - | 9,29 | 9,77 | 9,29 | |
22. | Slovakia ( Slovensko ) Čupcová Erika (22) | - | 9,34 | 9,55 | 9,34 | |
23. | Bulgaria ( Bulharsko ) Krasteva Krasimira (12) | - | 9,40 | 9,84 | 9,40 | |
24. | Bulgaria ( Bulharsko ) Todorova Jelenka (15) | - | 10,34 | 10,34 | 10,86 | |
25. | Slovakia ( Slovensko ) Bujnová Petronela (26) | - | 10,52 | 10,52 | 11,31 | |
26. | Bulgaria ( Bulharsko ) Tyagova Alexandra (13) | - | 10,53 | 10,65 | 10,53 | |
27. | Bulgaria ( Bulharsko ) Zhaklin Georgieva (11) | - | 10,98 | 11,51 | 10,98 | |
28. | Slovakia ( Slovensko ) Číčová Alena (27) | - | 11,13 | 13,47 | 11,13 | |
29. | Bulgaria ( Bulharsko ) Uzunova Denica (14) | - | 14,32 | 14,32 | 17,60 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10123260 Kód: a10123260 |
|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10123199 Kód: a10123199 |
|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10122389 Kód: a10122389 |
|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10122343 Kód: a10122343 |
Soutěže pořadatele
Komentáře