Liga: | Havlíčkobrodská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 01. 06. 2024 22:00 |
Kontakt: | Martin Fikar |
Telefon: | +420 774 951 531 |
Okres: | Havlíčkův Brod |
Kraj: | Vysočina |
Zadal: | Martin Fikar |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kámen | HB | 18,48 | 17,92 | 18,48 | |
2. | Petrovice | HB | 18,82 | 18,82 | 17,97 | |
3. | Stéblová | PA | 19,08 | 19,08 | 18,91 | |
4. | Žižkovo Pole B | HB | 19,65 | 19,65 | 18,38 | |
5. | Habry | HB | 20,06 | 19,75 | 20,06 | |
6. | Milíčov | JI | 20,08 | 20,08 | 19,64 | |
7. | Květinov | HB | 20,41 | 20,41 | 18,72 | |
8. | Seč | CR | 20,61 | 20,47 | 20,61 | |
9. | Nová Ves u Světlé | HB | 20,80 | 19,57 | 20,80 | |
10. | Pohled | HB | 21,07 | 21,07 | 20,43 | |
11. | Žižkovo Pole Divadlo | HB | 21,20 | 18,30 | 21,20 | |
12. | Žižkovo Pole C | HB | 21,43 | 21,43 | 21,32 | |
13. | Světlá nad Sázavou B | HB | 21,78 | 20,16 | 21,78 | |
14. | Lučice | HB | 22,62 | 22,62 | 20,26 | |
15. | Lučice B | HB | 31,56 | 31,56 | 23,80 | |
16. | Tis | HB | 32,02 | 32,02 | 31,26 | |
17. | Srch | PA | 43,37 | 43,37 | 33,72 | |
18. | Herálec | HB | 54,13 | 52,21 | 54,13 | |
19. | Dolní Jablonná A | HB | NP | 23,39 | 24,00 | |
20. | Dolní Jablonná B | HB | NP | 55,21 | 54,82 | |
21. | Studnice | CR | NP | NP | 18,59 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Česká Bělá | HB | 18,99 | 18,75 | 18,99 | |
2. | Pohled | HB | 19,36 | 19,36 | 19,26 | |
3. | Stéblová | PA | 20,37 | 20,37 | 20,01 | |
4. | Lučice | HB | 20,81 | 20,81 | 20,02 | |
5. | Herálec | HB | 21,33 | 21,33 | 21,08 | |
6. | Kámen | HB | 23,86 | 23,86 | 22,61 | |
7. | Žižkovo Pole | HB | 24,51 | 21,55 | 24,51 | |
8. | Česká Bělá ml. | HB | 29,69 | 28,72 | 29,69 |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stéblová A | PA | 18,48 | 18,46 | 18,48 | |
2. | Žižkovo Pole | HB | 20,12 | 20,12 | 19,56 | |
3. | Pohled | HB | 20,44 | 20,44 | 17,99 | |
4. | Vilémov | HB | 20,61 | 19,57 | 20,61 | |
5. | Veselý Žďár | HB | 23,80 | 23,80 | 22,49 | |
6. | Lípa | HB | 25,39 | 25,06 | 25,39 | |
7. | Herálec | HB | 34,26 | 32,69 | 34,26 | |
8. | Hněvkovice | HB | 40,81 | 33,71 | 40,81 | |
9. | Malčín | HB | NP | NP | NP | |
9. | Nová Ves u Světlé | HB | NP | 51,51 | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře