Liga: | Táborská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 25. 09. 2010 13:00 |
Kontakt: | Miloslav Janovský |
Telefon: | +420775910191 |
Okres: | Tábor |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Táborská hasičská liga
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chotěmice | TA | 17,91 | - | - | |
2. | Žďár | JH | 18,03 | - | - | |
3. | Dvorce | TA | 18,03 | - | - | |
4. | Zhoř u Tábora | TA | 18,85 | - | - | |
5. | Heřmaneč | JH | 19,08 | - | - | |
6. | Řepeč | TA | 19,46 | - | - | |
7. | Kamenice nad Lipou | PE | 19,50 | - | - | |
8. | Dvorce | TA | 19,78 | - | - | |
9. | Chrbonín | TA | 19,86 | - | - | |
10. | Daměnice | BN | 19,86 | - | - | |
11. | Strmilov | JH | 20,13 | - | - | |
12. | Načeradec | BN | 20,26 | - | - | |
13. | Krátošice | TA | 20,45 | - | - | |
14. | Zhoř u Tábora B | TA | 20,58 | - | - | |
15. | Kozmice | TA | 21,96 | - | - | |
16. | Slapy | TA | 23,11 | - | - | |
17. | Dačice I | JH | 23,26 | - | - | |
18. | Stoklasná Lhota | TA | 25,74 | - | - | |
19. | Moraveč | TA | 27,54 | - | - | |
20. | Choustník | TA | 28,27 | - | - | |
21. | Bezděčín | TA | 28,69 | - | - | |
22. | Chrbonín B | TA | 29,12 | - | - | |
23. | Kloužovice | TA | 29,93 | - | - | |
24. | Želeč | TA | 33,01 | - | - | |
25. | Zárybničná Lhota | TA | 36,53 | - | - | |
26. | Jankov | BN | NP | - | - | |
27. | Mirošov | JI | NP | - | - | |
28. | Drachkov | ST | NP | - | - | |
29. | Obora | TA | NP | - | - | |
30. | Košice | TA | NP | - | - | |
31. | Dolní Němčice | JH | NP | - | - | |
32. | Tučapy C | TA | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Táborská hasičská liga
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenice nad Lipou | PE | 19,55 | - | - | |
2. | Nová Včelnice | JH | 20,26 | - | - | |
3. | Chotěmice | TA | 20,50 | - | - | |
4. | Načeradec | BN | 20,65 | - | - | |
5. | Chrbonín | TA | 22,83 | - | - | |
6. | Tučapy | TA | 26,02 | - | - | |
7. | Dvorce B | TA | 27,28 | - | - | |
8. | Řepeč | TA | 27,91 | - | - | |
9. | Obora | TA | 28,92 | - | - | |
10. | Želeč | TA | 29,98 | - | - | |
11. | Košice | TA | NP | - | - | |
12. | Dvorce | TA | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krotějov Sport | TA | 16,25 | 16,04 | 16,25 | 2019/09/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Žernovice | PT | 16,12 | 16,28 | 16,28 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bohdalín | PE | 16,51 | 16,51 | 16,51 | 2017/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Žďár | JH | 16,39 | 16,65 | 16,65 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Chotěmice | TA | 16,31 | 16,72 | 16,72 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Chářovice A | BN | 16,69 | 16,75 | 16,75 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Jaronice | CB | 16,77 | 16,48 | 16,77 | 2022/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Jaronice | CB | 16,55 | 16,82 | 16,82 | 2021/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Žďár A | JH | 16,90 | 16,81 | 16,90 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Kamenice nad Lipou | PE | 17,01 | 16,59 | 17,01 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Dvorce | TA | 17,02 | 16,96 | 17,02 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Zdislavice | BN | 17,03 | 16,36 | 17,03 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Stoklasná Lhota | TA | 16,99 | 17,07 | 17,07 | 2017/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Kalenice | ST | 16,36 | 17,08 | 17,08 | 2017/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Sedlčany | PB | 16,77 | 17,09 | 17,09 | 2021/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Žďár A | JH | 16,74 | 17,09 | 17,09 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Žernovice | PT | 17,11 | 16,61 | 17,11 | 2017/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Drahňovice | BN | 16,87 | 17,12 | 17,12 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Bohdalín | PE | 17,13 | 16,91 | 17,13 | 2019/09/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Drahňovice | BN | 17,13 | 16,55 | 17,13 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Chotěmice | TA | 16,89 | 17,14 | 17,14 | 2022/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Žernovice | PT | 16,73 | 17,14 | 17,14 | 2022/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Český Rudolec | JH | 17,08 | 17,15 | 17,15 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Dobronice u Chýnova | TA | 17,16 | 16,46 | 17,16 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Český Rudolec | JH | 17,20 | 16,97 | 17,20 | 2022/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Sedlčany | PB | 17,21 | 16,98 | 17,21 | 2022/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Chotěmice | TA | 16,86 | 17,25 | 17,25 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Český Rudolec | JH | 17,25 | 17,01 | 17,25 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Markvarec | JH | 16,95 | 17,31 | 17,31 | 2021/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Šipoun | PT | 17,31 | 16,82 | 17,31 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2010/09/25 | Zhoř u Tábora, TA, | |
2011/09/10 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2012/09/15 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2013/09/21 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2014/09/20 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2015/09/19 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2016/09/03 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
2017/09/09 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
2018/09/15 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2019/09/07 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2020/09/05 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora | |
2021/09/04 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
2022/09/03 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2023/09/09 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
2024/09/14 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře