Liga: | VCU |
Místo: | Nepomuky |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 31. 08. 2014 10:00 |
Kontakt: | Lukáš Lešikar |
Telefon: | 773 651 311 |
Začátek rezervace: | 17. 08. 2014 20:00 |
Konec rezervace: | 31. 08. 2014 00:00 |
Začátek tipování: | 17. 08. 2014 20:00 |
Konec hlasování: | 31. 08. 2014 00:00 |
Zadal: | Lukáš Lešikar |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://www.sdhnepomuky.cz |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nepomuky-2014-08-31-4642.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Nepomuky | UO | Lukáš Lešikar | ||
2 | 2 | Horní Čermná | A | UO | Lukáš Lešikar | |
3 | 3 | Letohrad - Orlice | UO | Lukáš Velič | ||
4 | 4 | Bystřec | A | UO | Honzin Matějka | |
5 | 5 | Nekoř | UO | Lukáš Lešikar | ||
6 | 6 | Mostek | UO | Lukáš Lešikar | ||
7 | 7 | Horní Třešňovec | A | UO | Petr Jirásek | |
8 | 8 | Letohrad - Kunčice | C | UO | Adam Nádvorník | |
9 | 8 | Ústí nad Orlicí | UO | Hanka Hlavová | ||
10 | 9 | Bošín | UO | Ferda | ||
11 | 10 | Letohrad - Červená | B | UO | Ivan Felkl | |
12 | 11 | Bystřec | B | UO | Honzin Matějka | |
13 | 12 | Horní Čermná | B | UO | Lukáš Lešikar | |
14 | 13 | Lukavice | Lukavice, A | UO | Josef Lehký | |
15 | 14 | Letohrad - Kunčice | B | UO | Tomáš Valda | |
16 | 16 | Brandýs nad Orlicí | UO | Michal Pavlicek | ||
17 | 29 | Lukavice | Lukavice, B | UO | Josef Lehký | |
18 | 30 | Dolní Čermná | UO | Martin Prachař | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Nepomuky | UO | Lukáš Lešikar | ||
2 | 2 | Letohrad - Kunčice | UO | Tereza | ||
3 | 3 | Bystřec | UO | Petra Vítková | ||
4 | 4 | Letohrad - Červená | UO | Adriana Hejdušková | ||
5 | 5 | Horní Třešňovec | A | UO | Petr Jirásek | |
6 | 6 | Letohrad - Orlice | UO | Milu Moravcová | ||
7 | 7 | Ústí nad Orlicí | UO | Hanka Hlavová | ||
8 | 8 | Česká Rybná | UO | Lucie Raliková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/08/31 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
2015/07/18 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
2016/07/02 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
2017/06/25 | Nepomuky, 7. kolo VČHL | |
2017/06/25 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
2018/07/01 | Nepomuky, 5. kolo VČHL | |
2018/07/01 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
2019/06/30 | Nepomuky, 6. kolo VČHL | |
2019/06/30 | Nepomuky, Nepomuky | |
2020/09/05 | Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár | |
2021/06/19 | Nepomuky, areál pod poldrem, Nepomucký pohár | |
2021/06/19 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | |
2022/05/29 | Nepomuky, VČHL 2022, 2.kolo, Nepomuky | |
2022/05/29 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
2023/05/27 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | |
2024/06/01 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | |
2024/06/01 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/29 | Černovír, O černého výra | |
2024/08/31 | Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry | |
2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2024/09/14 | Lanšperk, Pod hradem Lanšperk | |
2024/09/15 | Česká Rybná, Pohár | |
2024/09/21 | Nekoř, Nekořský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |