Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pr
1
Os
2
Ho
3
Ka
4
Bl
5

6
1. Valašské Meziříčí Kunovský František 132 15,57VS
16,86
15,88
15,91
15,57
--
2. Zbožnov Lidmila Martin 112 15,80CR
16,24
15,80
-
15,83
--
3. Juřinka Šuba Radek 99 15,98VS
16,39
-
16,33
15,98
--
4. Karolinka Sklárny Gášek Jan 86 16,02VS
16,41
16,12
-
16,02
--
5. Hradec Králové Paulíček Jakub 83 16,32HK
16,45
-
16,46
16,32
--
6. Nepolisy Zhříval Jan 76 16,53HK
16,69
17,19
16,53
16,54
--
7. Hradec Králové Paulíček Stanislav 71 16,49HK
16,77
16,49
16,82
17,58
--
8. Juřinka Burda Jaromír 62 16,39VS
16,75
16,39
-
16,77
--
9. Ústí nad Orlicí Flach Lukáš 58 16,69UO
17,42
16,97
17,01
16,69
--
10. Kunovice Těšický Jakub 52 16,21VS
16,58
16,21
----
11. Francova Lhota Chmela Radek 48 16,45VS--
16,59
16,45
--
12. Jablonec nad Jizerou Mládek Josef 46 16,17SM
17,46
16,69
-
16,17
--
13. Valašské Meziříčí Korábečný Petr 43 16,93VS
17,31
16,93
17,08
---
14. Ostrava Bezruč Kamil 42 16,48OV-
16,48
16,90
---
15. Michálkovice Arvai Miroslav 40 16,60OV-
16,60
17,14
17,66
--
-. Meziměstí Slovák Pavel 40 17,03NA
17,18
17,03
17,40
---
17. Teplice Pěkný Jakub  35 15,60TP---
15,60
--
-. Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan 35 15,84DO-
15,84
----
19. Morašice Škodný Jiří 34 16,85SY-
17,25
16,85
17,26
--
20. Ostrava Dopirák David 33 16,22OV-
17,06
-
16,22
--
21. Veselá Vaculín Petr 31 16,66SM
17,30
16,66
----
22. Zlatá Olešnice Havlík Martin 30 17,05JN
17,41
17,10
-
17,05
--
23. Ostrava Arvai Jakub 29 16,05OV-
16,05
----
24. Ostrava Krpec Pavel 25 16,08OV---
16,08
--
-. Široký Důl Flídr Jan  25 16,67SY--
16,67
---
26. Ostrava Ryl Karel 24 16,36OV-
16,36
----
-. Ostrava Vondra Adam  24 16,75OV--
16,75
---
28. Mistřín Vašulka Michal 23 16,91HO
17,43
16,91
----
29. Žebnice Bulín Michal 21 16,80PS
16,80
-----
-. Poprad Baláž Robert 21 16,89PP--
16,89
---
31. Kvasiny Kroupa Lukáš 20 16,46RK---
16,46
--
-. Hradec Králové Novotný Václav 20 17,08HK
17,08
17,23
----
33. Liberec Jirouš Zdeněk 19 17,02LI
17,02
-----
34. Malechov Tůma Luboš 18 17,07KT--
17,07
---
-. Rožmitál pod Třemšínem Vachata Jan 18 17,43PB
17,47
-
17,76
17,43
--
36. Zbožnov Divoš Václav 17 16,71CR---
16,71
--
-. Karviná Langer Petr 17 16,84KA-
16,84
----
-. Plzeň - město Roháč Martin 17 17,11PM
17,11
-----
39. Petrovice kováč Petr 15 16,99BK---
16,99
--
-. Žebnice Soukup Dominik 15 17,19PS
17,19
-----
-. Podvysoká Šulek Ján 15 17,23CA--
17,23
---
42. Kozlovice Tabach Lukáš 14 16,95FM-
16,95
----
-. Kornatice Skala Jan 14 17,20RO
17,20
-----
-. Závišice Kahánek Ondra 14 17,26NJ--
17,26
---
45. Kostomlátky Zajan Jakub 13 17,08NB---
17,08
--
-. Zbožnov Trunec Pavel 13 17,22CR
17,22
-----
47. Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr 12 17,00KT-
17,00
----
-. Ivanovice na Hané Urbánek tomáš 12 17,13VY---
17,13
--
-. Michálkovice Svačina Richard 12 17,53OV--
17,53
---
50. Maršová Kresáň Ivan 11 17,63BY--
17,63
---
51. Nová Ves pod Pleší Jánský petr 10 17,34PB---
17,34
--
-. Písková Lhota Adam Josef 10 17,38NB
17,38
-----
-. - Zavadzan Stanislav 10 17,69---
17,69
---
54. Karviná Gryč Jakub 9 17,07KA-
17,07
----
-. Široký Důl Flídr Jan 9 17,37SY---
17,37
--
-. Trusovice Brodacký Michal 9 17,73SY--
17,73
---
57. Těškovice Krayzel Matěj 8 17,38OP---
17,38
--
58. Jindřichov Biskup Jan 7 17,79PR--
17,79
---
59. Tuř Gierlowski Michal 6 17,16JC-
17,16
----
-. Mistřín Marada Vojtěch 6 17,44HO
17,44
-----
-. Hartmanice Pachovský Petr 6 17,54SY---
17,54
--
-. Karviná Sikora David 6 17,83KA--
17,83
---
63. Mírová Váňa Marek 5 17,45KV
17,45
-----
-. Karviná Dal Marcel 5 17,89KA--
17,89
---
65. Poprad Hudáč Jaroslav 4 17,18PP-
17,18
----
-. Rosice Šach Martin 4 17,98PA--
17,98
---
67. Vilémov Růžička Vojtěch 3 17,69DC---
17,69
--
-. Písková Lhota Adam Josef 3 17,99MB--
17,99
---
69. Obora Barák Ondřej 2 17,73BK---
17,73
--
-. Krouna Bělský Dominik 2 18,09CR--
18,09
---
71. Lukavice Lehký Jan 1 17,50UO
17,50
-----
-. Kúty Pavelka Jakub 1 17,76SE---
17,76
--
-. Kúty Režný Michal 1 18,12SE--
18,12
---

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pr
1
Os
2
Ho
3
Ka
4
Bl
5

6
1. Velichovky Šubrtová Barbora 126 17,34NA
17,56
17,34
17,50
17,51
--
2. Poniklá Jiroušová Šárka 105 16,94SM
16,94
16,95
-
17,96
--
-. Horní Lideč Chovancová Petra 105 17,21VS
18,30
18,09
17,21
18,04
--
4. Chválenice Hirmerová Lucie 104 17,19PJ
17,33
17,19
20,81
17,76
--
5. Dolní Čermná Marková Markéta 101 17,35UO
18,22
17,35
18,20
17,60
--
6. Karviná Witoszová Karolína 99 17,28KA-
17,28
17,71
17,28
--
7. Horní Cerekev Bartošková Kamila 98 17,63PE
17,77
17,63
18,27
18,05
--
8. Písková Lhota Pohanková Lucie 88 17,63NB
18,00
17,63
18,32
18,31
--
9. Štěnovický Borek Marešová Monika 81 17,40PJ
18,06
17,76
17,40
19,88
--
10. Bludov Strouhalová Lucie 77 17,78SU
17,78
18,28
18,61
18,89
--
11. Dolní Bukovsko Tomasková Linda 60 17,70CB
18,79
-
17,70
18,40
--
12. Těpeře Masná Anežka 54 17,29JN
17,85
17,29
----
13. Vlčnov Mertová Martina 51 18,30UH
18,45
18,30
18,77
---
14. Horní Lánov Honců Natálie 43 17,72TU--
17,72
18,36
--
15. Michálkovice Uhrová Kateřina 42 18,27OV
18,92
18,70
-
18,27
--
16. Ondřejov Davídková Šárka 40 18,69PH
18,70
-
18,69
19,39
--
17. Chválenice Škodová Barbora 37 18,13PJ
18,55
18,13
----
-. Michálkovice Bezručová Klára 37 18,51OV-
19,01
18,51
19,19
--
19. Poniklá Butulová Dana 36 18,26SM
19,15
18,26
-
19,06
--
20. Štěpánov Hrouzková Andrea 34 18,19OL
18,80
--
18,19
--
21. Dolní Čermná Langrová Lucie 30 18,78UO-
19,31
18,78
19,21
--
22. Dolní Měcholupy Mikulková Denisa 29 18,45AB-
18,45
-
18,78
--
23. Petrovice Janičková Adriana 27 17,84BK---
17,84
--
24. Velichovky Nechanická Aneta 25 18,74NA
18,74
18,82
----
-. Velichovky Nechanická Aneta  25 19,01NA--
19,01
19,18
--
26. Komárovice Pavlíková Ester 24 17,90VS--
17,90
---
27. Dolní Měcholupy Růžičková Tereza 23 18,19AB
18,19
20,39
----
-. Chválenice Nolčová Andrea 23 18,47PJ
19,00
18,47
----
29. Český Těšín Machalová Veronika 22 18,13KA---
18,13
--
-. Petrovice Vašíčková Leona 22 18,95BK-
18,95
-
18,95
--
31. Úněšov Šuchmanová Věrka 21 18,55PS
19,02
18,55
----
32. Staré Město Škultetyová Nikola 19 18,19FM-
18,19
----
-. Úněšov Hlavinková Monika 19 18,42PS
18,42
-----
-. Vlčnov Pestlová Michaela 19 19,33UH
19,33
19,41
19,64
---
35. Kvasiny Kulštejnová Tereza  16 18,67RK---
18,67
--
-. Kúty Bolfová Erika 16 19,43SE--
19,44
19,43
--
37. Poniklá Pajerová Karolína 15 18,31SM-
18,31
----
38. Michálkovice Nechvátalová Lucie  14 19,03OV--
19,03
---
-. Klučov Čiháková Jana 14 19,07KO
19,36
--
19,07
--
40. Veľká Bytča Čupcová Erika 13 19,24BY--
19,24
---
41. Libňatov Borůvková Veronika 12 18,81TU
18,81
-----
-. Albrechtice Drobná Magdalena  12 19,42KA--
19,42
---
43. Skuteč Matoušová Lenka 9 19,68CR--
19,68
---
44. Ledenice Řepová Kristýna 8 19,13CB
19,13
-----
-. Dolní Měcholupy Horynová Magdalena 8 19,33AB
19,41
--
19,33
--
-. Vlčnov Dacíková Barbora 8 19,79UH--
19,79
---
47. Poniklá Kavánová Barbora 7 19,14SM
19,14
-----
-. Skalice Škultetyová Andrea 7 19,26FM-
19,26
----
-. TAG Zahnašovice Možíšová Lucie 7 20,64KM--
20,64
---
50. Komárovice Květoňová Veronika 6 20,70VS--
20,70
---
51. Slatiny Rejmanová Pavlína 5 19,28JC
19,28
-----
52. Krmelín Ručková Dominika 4 19,49FM-
19,49
----
-. Bozkov Kafková Lucie 4 19,53SM---
19,53
--
-. Dolní Třešňovec Šilarová Vendula 4 19,93UO-
19,93
21,02
---
-. Dolní Měcholupy Růžičková Milada  4 21,00AB--
21,00
---
56. Český Těšín Kijonková Petra 3 19,71KA-
19,71
----
-. Jevíčko Skácelová Lucie 3 19,73SY---
19,73
--
-. Komárovice Plesníková Patricie 3 21,01VS--
21,01
---
59. Borovany Ježková Zdeňka 2 19,40CB
19,40
-----
-. Morkovice Jarošová Adéla 2 19,77KM---
19,77
--
61. Ostrožská Nová Ves Zmeškalová Klára 1 21,45UH--
21,45
---


Celkem se účastnilo:  134 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: