Český pohár

Liga v běhu na 100m překážky

Český pohár Velkopopovického Kozla má své vítěze p

Premiérovým závodem na atletickém stadionu v Pacově vyvrcholil v sobotu 4. 9. VIII. ročník Českého poháru Velkopopovického Kozla v běhu na 100 m s překážkami.

Český pohár v roce 2010

Český pohár Velkopopovického Kozla v běhu na 100 m s překážkami bude mít v roce 2010 tuto podobu:
 

Český pohár Velkopopovického Kozla zná vítěze za r

Závod Borovanská stovka se v sobotu 5. 9. 2009 postaral o zakončení letošního ročníku Českého poháru Velkopopovického Kozla.

Večerní stovka 2009 - další rekordní závod

Tradiční Večerní stovka v Kamenci u Poličky se ve svém 15.ročníku představila v inovované podobě. Program byl rozdělen do dvou částí - odpolední, ve které se závodilo o body do Českého poháru Velkopopovického Kozla a večerní finálový play-off závod za umělého osvětlení o ceny a finanční prémie.

Večerní stovka Kamenec u Poličky - 4. závod Českéh

Čtvrtým dílem seriálu je po olympijské Ostravě závod Večerní stovka v Kamenci u Poličky v sobotu 8. 8. 2009.

Bludovská stovka - 3. závod Českého poháru Velkopo

Třetí pokračování seriálu závodů v běhu na 100 m s překážkami přivedlo závodníky do nového pořadatelského místa - Bludova na Šumpersku.

Stovkování pod Slunečnou - závod Českého poháru Ve

V sobotu 13. 6. 2009 pokračuje druhým závodem v Moravském Berouně Český pohár Velkopopovického Kozla v běhu na 100 m s překážkami.

Plzeňská stovka - 1. závod Českého poháru Velkopop

Sedmý ročník Českého poháru Velkopopovického Kozla v běhu na 100 m s překážkami odstartoval v sobotu 9. 5. 2009 závodem v Plzni.

Český pohár Velkopopovického Kozla 2009

Jaro je tady a s ním se kvapem blíží i začátek nové sezóny a další ročník seriálu Český pohár Velkopopovického Kozla v běhu mužů a žen na 100 m s překážkami.

Český pohár 2009

Český pohár v běhu na 100 m s překážkami bude mít v roce 2009 novou podobu.

Kamenec 2008

Sportovní areál Pod Lipou v Kamenci u Poličky hostil o víkendu 9. a 10. 8. tradiční Večerní stovku a následné nedělní závody v požárním útoku.

Český pohár Velkopopovického Kozla 2008

Po halovém prologu sezóny je tu začátek seriálu Český pohár Velkopopovického Kozla. První závod startuje v Plzni v sobotu 10. května v 9.00 hodin kategorií mužů.

Večerní stovka 2007 ozdobená národním rekordem 17,

V přebudovaném sportovním areálu v Kamenci u Poličky se v sobotu 11. 8. 2007 uskutečnil 13. ročník závodu Večerní stovka jako pátý díl Českého poháru Velkopopovického Kozla.

Český pohár Velkopopovického Kozla 2007

V plném proudu je příprava pátého ročníku Českého poháru Velkopopovického Kozla.
Kromě nového prvního závodu seriálu, budou i další novinky, jedna z nich se již objevila v pravidlech.

Závěrečné vyhodnocení Českého poháru 2006

Závěrečné vyhodnocení Českého poháru Velkopopovického Kozla se letos poprvé neuskuteční v místě posledního závodu 9. 9. v Borovanech, ale o týden později 17. 9. při Mistrovství ČR družstev SH ČMS v Litomyšli.

Večerní stovka 2006 - tretry

Pro Večerní stovku 12. 8. 2006 v Kamenci u Poličky byla povolena možnost použítí treter dle pravidel požárního sportu !!!

Všem se omlouváme, že v původních propozicích tomu tak nebylo.

Krátké vysvětlení:


Vítězství si z Ostravy odváží Andrea Nolčová a Vil

Autor článku Petr Holuša
Když se již samotný závěr druhého kola soutěže mužů odehrával za mírného deště, rozhodli se pořadatelé 5. ročníku Hasičského stovkování, spolu se soutěžícími, ukončit soutěž mužů bez vyřazovacích kol. Viliam Stinčík se tak výkonem z druhého kola 17,05 s stal vítězem 5. ročníku Hasičského stovkování, který bylo, alespoň prozatím také tečkou za touto úspěšnou soutěží. Tomuto okamžiku však předcházelo ještě mnoho událostí, které se pojďme postupně představit.

Borovanská stovka - závěrečný závod Českého poháru

K vyvrcholení třetího ročníku Českého poháru Velkopopovického Kozla se do jihočeských Borovan sjelo 47 startujících v kategorii žen a 59 startujících v kategorii mužů. Nižší účast v kategorii mužů byla způsobena hlavně neúčastí členů obou reprezentačních družstev, startujících na Mistrovství Evropy v Ostravě.

Večerní stovka - 5. závod Českého poháru Velkopopo

Kamenec u Poličky přivítal v sobotu 13. 8. závodníky k předposlednímu dílu seriálu - 11. ročník závodu Večerní stovka

10. ročník Poháru Českého ráje v Turnově

V sobotu 6. 8. pokračoval v Turnově dalším závodem Český pohár Velkopopovického Kozla.

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 24  Stránka: 

01