Liga: | Český pohár Velkopopovického Kozla |
Stránky pořadatele: | http://www.obec-kamenec.cz/serial/praha/praha.htm |
Kdy: | 11. 05. 2013 09:00 |
Kontakt: | milankucera.fire@seznam.cz |
Telefon: | 606232074 |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teplice Pěkný Jakub | TP | 15,76 | 16,09 | 15,76 | |
2. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 16,38 | 16,78 | 16,38 | |
3. | Holýšov Dopirák David | DO | 16,39 | 16,75 | 16,39 | |
4. | Jablonec nad Jizerou Mládek Josef | SM | 16,45 | 16,45 | - | |
5. | Hubenov Netrval Milan | PS | 16,53 | 16,53 | - | |
6. | Ostrava Maňas Pavel | OV | 16,66 | 16,92 | 16,66 | |
7. | Široký Důl Paulíček Jakub | SY | 16,68 | 16,68 | - | |
8. | Široký Důl Flídr Jan | SY | 16,70 | 17,09 | 16,70 | |
9. | Mistřín Vašulka Michal | HO | 16,85 | 16,85 | - | |
10. | Jasenice Těšický Jakub | TR | 16,86 | 16,86 | 32,87 | |
11. | Plzeň - město Roháč Martin | PM | 16,94 | 16,99 | 16,94 | |
12. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 16,95 | 17,18 | 16,95 | |
13. | Juřinka Šuba Radek | VS | 16,99 | 17,05 | 16,99 | |
14. | Michálkovice Arvai Jakub | OV | 17,02 | 17,02 | - | |
15. | Veselá Vaculín Petr | VS | 17,13 | 17,13 | 22,74 | |
16. | Juřinka Skalka Tomáš | VS | 17,15 | 18,61 | 17,15 | |
17. | Vlčnov Vráblík Jan | UH | 17,16 | 17,28 | 17,16 | |
18. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 17,23 | 17,71 | 17,23 | |
19. | Dehtín Janda Michal | KT | 17,23 | 17,23 | - | |
19. | Lhenice Vlček Tomáš | TP | 17,23 | 17,23 | - | |
21. | Zlatá Olešnice Havlík Martin | JN | 17,26 | 17,95 | 17,26 | |
22. | Jihlava Hons Lukáš | JI | 17,31 | 17,31 | - | |
23. | Leskovec nad Moravicí Hanulík Radim | BR | 17,35 | 17,88 | 17,35 | |
24. | Těškovice Vavrečka Vojtěch | OP | 17,41 | 17,50 | 17,41 | |
25. | Zbožnov Trunec Pavel | CR | 17,48 | 17,89 | 17,48 | |
26. | Ostrava Vondra Adam | OV | 17,49 | - | 17,49 | |
27. | Veselá Bechný Jaroslav | VS | 17,52 | 17,52 | - | |
28. | Zbožnov Lidmila Jaromír | CR | 17,54 | 17,54 | - | |
29. | Žebnice Bulín Michal | PS | 17,60 | 18,85 | 17,60 | |
30. | Juřinka Burda Jaromír | VS | 17,61 | 17,61 | - | |
31. | Tuř Pospíšil Jakub | JC | 17,62 | 18,33 | 17,62 | |
32. | Český Těšín Dal Marcel | KA | 17,76 | 17,76 | 17,87 | |
33. | Žebnice Gross Jakub | PS | 17,84 | 18,33 | 17,84 | |
34. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 17,88 | 17,88 | - | |
35. | Michálkovice Staňkovič Lukáš | OV | 17,91 | 18,71 | 17,91 | |
36. | Hovězí Koňařík Martin | VS | 17,99 | 17,99 | 18,34 | |
37. | Veselá Rudolf Radek | VS | 18,02 | 18,43 | 18,02 | |
38. | Písková Lhota Jelínek Karel | NB | 18,12 | 18,12 | - | |
38. | Pňovice Vachata Jan | PB | 18,12 | 18,12 | - | |
40. | Mistřín Marada Vojtěch | HO | 18,14 | 18,14 | - | |
41. | Čeperka Tydrych Michal | PA | 18,23 | 18,23 | - | |
41. | Dolní Měcholupy Gazda Vítezslav | AB | 18,23 | - | 18,23 | |
43. | Karlinky Mencl Pavel | LI | 18,25 | - | 18,25 | |
44. | Vlčnov Kadara Josef | UH | 18,26 | 21,71 | 18,26 | |
45. | Meziměstí Slovák Pavel | NA | 18,29 | 18,29 | - | |
46. | Zbožnov Divoš Václav | CR | 18,33 | 18,33 | - | |
47. | Zbožnov Vrabec Milan | CR | 18,44 | 18,44 | - | |
48. | Ostrava Mrozowski Libor | OV | 18,52 | 19,47 | 18,52 | |
49. | Kostomlátky Říha Jaroslav | NB | 18,65 | 18,65 | - | |
50. | Karviná Gryč Martin | KA | 18,68 | 18,68 | 18,70 | |
51. | Bezděkov pod Třemšínem Studnička David | PB | 18,72 | - | 18,72 | |
52. | Choltice Dušek Jakub | PA | 18,81 | 18,81 | - | |
53. | Trpín Břenek Martin | SY | 18,99 | 18,99 | - | |
54. | Vilémov Růžička Vojtěch | DC | 19,00 | 19,00 | - | |
55. | Krchleby Říha Václav | KH | 19,01 | 19,01 | 24,50 | |
56. | Karviná Sikora David | KA | 19,05 | 19,05 | - | |
56. | Morašice Juren František | SY | 19,05 | 19,05 | - | |
58. | Juřinka Burda Libor | VS | 19,06 | 19,06 | 28,70 | |
59. | Karlinky Gierlowski Michal | LI | 19,16 | 19,16 | - | |
60. | Zbožnov Pitra Dominik | CR | 19,17 | 19,17 | 25,30 | |
61. | Zbožnov Ďurišík Michal | CR | 19,21 | 19,21 | - | |
62. | Svojanov Kopecký Matěj | SY | 19,28 | 19,31 | 19,28 | |
63. | Krchleby Tůma Milan | KH | 19,43 | 19,43 | - | |
64. | Svojanov Onderka Martin | SY | 19,63 | 20,82 | 19,63 | |
65. | Karolinka Paška Pavel | VS | 19,82 | - | 19,82 | |
66. | Dolní Měcholupy Wolf David | AB | 19,88 | 19,88 | - | |
67. | Zličín Kolka Michal | AB | 19,95 | 22,01 | 19,95 | |
68. | Michálkovice Staňkovič Ondřej | OV | 20,01 | 20,01 | - | |
69. | Nová Ves pod Pleší Kšána Petr | PB | 20,16 | - | 20,16 | |
70. | Zličín Brabenec Ondřej | AB | 20,27 | 20,27 | - | |
71. | Nevřeň Sova Pavel | PS | 20,45 | 20,45 | 37,08 | |
72. | Desná I Kuchta František | JN | 20,51 | 20,51 | 20,94 | |
72. | Nová Ves pod Pleší Záhora Lukáš | PB | 20,51 | - | 20,51 | |
74. | Horní Měcholupy Šimek Michal | AB | 20,76 | 20,76 | 23,59 | |
75. | Letňany Procházka Michal | AB | 20,79 | 20,79 | - | |
76. | Vlčnov Indra Patrik | UH | 20,80 | 20,80 | - | |
77. | Poniklá Jirouš Jakub | SM | 20,84 | 20,84 | 28,03 | |
78. | Drahenický Málkov Lapka Martin | ST | 20,91 | 20,91 | - | |
79. | Zličín Donát Václav | AB | 21,26 | 23,78 | 21,26 | |
80. | Křenovy Váchal Libor | DO | 21,38 | 24,08 | 21,38 | |
81. | Kbely Prajer Michal | AB | 21,55 | 26,63 | 21,55 | |
82. | Dubí Dedecius Ondřej | TP | 21,57 | 23,99 | 21,57 | |
83. | Dolní Měcholupy Vltavský Petr | AB | 22,20 | 22,20 | 22,59 | |
84. | Letňany Vilinger Lukáš | AB | 22,52 | 22,51 | 25,92 | |
85. | Morašice Škodný Jiří | SY | 22,62 | 22,62 | - | |
86. | Svojanov Zítka Dalibor | SY | 22,75 | 22,75 | 24,42 | |
87. | Zbožnov Brožek Josef | CR | 22,83 | 22,83 | - | |
88. | Velká Chyška Hruška Radek | PE | 23,11 | 25,03 | 23,11 | |
89. | Hubenov Hospr Tomáš | PS | 23,22 | - | 23,22 | |
90. | Velká Chyška Mička Michal | PE | 23,52 | 30,29 | 23,52 | |
91. | Dubí Dedecius Marek | TP | 23,74 | 23,74 | 26,35 | |
92. | Nová Ves pod Pleší Proňo Pavel | PB | 24,03 | 27,65 | 24,03 | |
93. | Polesí Vaněk Václav ml. | PE | 24,16 | 24,16 | 27,58 | |
94. | Nevřeň Pechát Václav | PS | 24,44 | 24,44 | - | |
95. | Třebonice Ernýgr Michal | AB | 24,69 | 24,69 | - | |
96. | Horní Slavkov Vašíček Richard | SO | 24,75 | 24,75 | 25,94 | |
97. | Zbožnov Netolický Tomáš | CR | 24,93 | 24,93 | - | |
98. | Velká Chyška Zamrzla Stanislav | PE | 25,05 | 25,72 | 25,05 | |
99. | Velká Chyška Růžička Jakub | PE | 25,42 | 25,42 | - | |
100. | Nová Ves pod Pleší Janský Petr | PB | 26,19 | - | 26,19 | |
101. | Kobylí Šmak Libor | BV | 31,18 | 31,18 | - | |
102. | Široký Důl Paulíček Stanislav | SY | NP | - | - | |
102. | Kozmice Zlotý David | OP | NP | - | - | |
102. | Plesná Pipek Tomáš | CH | NP | - | - | |
102. | Písková Lhota Wolf Ondřej | NB | NP | - | - | |
102. | Louky Žáček Tomáš | ZL | NP | - | - | |
102. | Kbely Hryzák Vít | AB | NP | - | - | |
102. | Písková Lhota Malina Petr | NB | NP | - | - | |
102. | Ostrava Kubala Ondřej | OV | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 17,28 | 17,48 | 17,28 | |
2. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 17,78 | 17,96 | 17,78 | |
3. | Pravčice Šenkyříková Klára | KM | 17,88 | 18,16 | 17,88 | |
4. | Těškovice Krayzlová Magdaléna | OP | 18,00 | 18,00 | 18,02 | |
5. | Ledenice Tomandlová Lenka | CB | 18,17 | 18,17 | - | |
6. | Rychaltice Mifkovičová Petra | FM | 18,21 | 18,21 | 18,26 | |
7. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 18,35 | 18,35 | 19,17 | |
8. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 18,43 | 18,56 | 18,43 | |
9. | Chválenice Boukalová Barbora | PJ | 18,49 | 29,77 | 18,49 | |
10. | Chválenice Reinwartová Lucie | PJ | 18,58 | 18,63 | 18,58 | |
11. | Úněšov Šuchmanová Věrka | PS | 18,61 | 18,77 | 18,61 | |
12. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 18,68 | 18,74 | 18,68 | |
13. | Chválenice Nolčová Andrea | PJ | 18,71 | 18,71 | 19,88 | |
14. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 18,74 | 27,20 | 18,74 | |
15. | Borovany Ježková Zdeňka | CB | 18,96 | 18,96 | 19,12 | |
16. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 19,02 | 19,02 | - | |
17. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 19,02 | 19,02 | 19,15 | |
18. | Zličín Grauová Dagmar | AB | 19,05 | 19,05 | 19,35 | |
19. | Michálkovice Seberová Klára | OV | 19,10 | 19,10 | 26,94 | |
20. | Úněšov Vébrová Adéla | PS | 19,19 | 19,19 | 19,34 | |
21. | Štěpánov Hrouzková Andrea | OL | 19,20 | 27,01 | 19,20 | |
22. | Ondřejov Kotrčová Martina | PH | 19,24 | 23,91 | 19,24 | |
23. | Jarcová Kalná Vladislava | VS | 19,31 | 19,31 | 29,77 | |
24. | Leskovec nad Moravicí Turková Liliana | BR | 19,39 | - | 19,39 | |
25. | Ondřejov Davídková Šárka | PH | 19,39 | 21,25 | 19,39 | |
26. | Pustkovec Pyšová Zuzana | OV | 19,40 | 19,40 | 19,60 | |
27. | Klučov Urlichová Jana | KO | 19,41 | 19,62 | 19,41 | |
28. | Dolní Měcholupy Kmůchová Petra | AB | 19,47 | 19,47 | 20,06 | |
29. | Poniklá Schovánková Lucie | SM | 19,50 | 19,50 | - | |
30. | Chválenice Kaslová Alena | PJ | 19,50 | 19,50 | 20,27 | |
31. | Stolín Vondrová Michaela | NA | 19,56 | 19,56 | 19,94 | |
32. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 19,67 | 19,71 | 19,67 | |
33. | Zajíčkov Hejdová Andrea | PE | 19,95 | 19,95 | 22,94 | |
34. | Dolní Měcholupy Plačková Václava | AB | 19,97 | - | 19,97 | |
35. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 20,02 | 20,02 | - | |
36. | Jasenice Těšická Karolína | TR | 20,09 | 20,12 | 20,09 | |
37. | Zličín Dolská Marie | AB | 20,15 | 20,15 | - | |
38. | Poniklá Pušová Renáta | SM | 20,31 | 20,31 | 20,82 | |
39. | Poniklá Butulová Dana | SM | 20,32 | 23,81 | 20,32 | |
40. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 20,33 | 20,33 | 20,61 | |
41. | Úněšov Genttnerová Karolína | PS | 20,37 | 20,37 | 20,69 | |
42. | Zlatá Olešnice Havlíková Natálie | JN | 20,46 | 20,67 | 20,46 | |
43. | Malenovice Cíchová Aneta | ZL | 20,69 | - | 20,69 | |
44. | Poděvousy Sedláčková Anděla | DO | 20,86 | - | 20,86 | |
45. | Albrechtice Drobná Magdalena | KA | 20,86 | 22,45 | 20,83 | |
46. | Úněšov Dobrá Nikola | PS | 20,98 | - | 20,98 | |
47. | Úněšov Hlavinková Monika | PS | 21,16 | 21,38 | 21,16 | |
48. | Písková Lhota Štoková Jana | MB | 21,19 | 21,19 | 21,87 | |
49. | Chválenice Aiblová Tereza | PJ | 21,20 | 21,25 | 21,20 | |
50. | Poděvousy Bajerová Lenka | DO | 21,42 | 21,42 | 21,45 | |
51. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 21,52 | 21,52 | - | |
52. | Poděvousy Vágnerová Jana | DO | 21,53 | 21,53 | - | |
53. | Ivanovice na Hané Večerková Lucie | VY | 21,53 | 22,13 | 21,53 | |
54. | Ivanovice na Hané Kalvodová Martina | VY | 21,56 | 21,56 | 22,45 | |
55. | Veselá Škrobáková Dominika | VS | 21,70 | 21,84 | 21,70 | |
56. | Huslenky Maňáková Lenka | VS | 21,75 | 31,78 | 21,75 | |
57. | Písková Lhota Pavlová Šárka | MB | 21,96 | 21,96 | - | |
58. | Velichovky Nechanická Aneta | NA | 21,99 | 21,99 | 22,78 | |
59. | Zličín Löwingerová Tereza | AB | 22,06 | 22,32 | 22,06 | |
60. | Písková Lhota Nezbedová Magda | NB | 22,53 | 22,53 | - | |
61. | Ivanovice na Hané Kalvodová Monika | VY | 22,66 | 22,66 | 29,53 | |
62. | Lhenice Francová Aneta | TP | 22,76 | 30,08 | 22,76 | |
63. | Písková Lhota Nezbedová Marie | MB | 22,78 | 22,84 | 22,78 | |
64. | Nová Ves pod Pleší Víšková Martina | PB | 22,90 | 22,98 | 22,90 | |
65. | Ivanovice na Hané Trněná Eliška | VY | 22,91 | 22,91 | 24,44 | |
66. | Poděvousy Růžková Pavla | DO | 23,63 | 24,21 | 23,63 | |
67. | Třebonice Horáková Marta | AB | 24,26 | 24,26 | 27,14 | |
68. | Třebonice Špičková Eliška | AB | 25,47 | 27,33 | 25,47 | |
69. | Nová Ves pod Pleší Štichová Eva | PB | 27,58 | 33,47 | 27,58 | |
70. | Třebonice Jarolímová Monika | AB | 41,57 | 41,57 | 42,16 | |
71. | Těpeře Masná Anežka | JN | NP | - | - | |
71. | Úněšov Koudelová Zuzana | PS | NP | - | - | |
73. | Libňatov Borůvková Veronika | TU | NP | - | - | |
73. | Úněšov Kašparová Kristýna | PS | NP | - | - | |
73. | Lhenice Horčicová Tereza | TP | NP | - | - | |
73. | Nová Ves pod Pleší Kšánová Štěpánka | PB | NP | - | - | |
73. | Zličín Klímová Lucie | AB | NP | - | - | |
73. | Úněšov Joudalová Michaela | PS | NP | - | - | |
73. | Kvasiny Kulštejnová Tereza | RK | NP | - | - | |
73. | Zličín Vršecká Andrea | AB | NP | - | - | |
73. | Čeperka Šromová Lenka | PA | NP | - | - | |
73. | Nová Ves pod Pleší Naščáková Kristýna | PB | NP | - | - | |
73. | Poděvousy Duchková Milada | DO | NP | - | - | |
73. | Zajíčkov Hejdová Veronika | PE | NP | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Čermná Langrová Lucie | UO | 19,86 | 21,88 | 19,86 | |
2. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 19,86 | 19,93 | 19,86 | |
3. | Písková Lhota Friedlová Eliška | NB | 19,93 | 19,93 | 23,26 | |
4. | Těškovice Sedláková Hana | OP | 20,02 | 21,42 | 20,02 | |
5. | Ivanovice na Hané Urbánková Klára | VY | 20,10 | 20,52 | 20,10 | |
6. | Skalice Černá Nela | TA | 20,62 | 20,62 | 21,05 | |
7. | Skalice Sirotková Kamila | FM | 20,78 | 20,82 | 20,78 | |
8. | Kobeřice u Brna Kamenská Kateřina | VY | 20,86 | 20,86 | 21,02 | |
9. | Jarcová Šulová Kateřina | VS | 21,84 | 21,84 | 22,49 | |
10. | Zličín Minaříková Lucie | AB | 22,59 | 22,68 | 22,59 | |
11. | Ledenice Řepová Kristýna | CB | 22,60 | 22,60 | - | |
12. | Poděvousy Bublová Nikola | DO | 22,64 | 23,02 | 22,64 | |
13. | Březová Hoffmannová Denisa | SO | 24,44 | 24,44 | 24,80 | |
14. | Nová Ves pod Pleší Miksová Marcela | PB | 25,79 | 25,79 | 25,93 | |
15. | Březová Andrlová Štěpána | SO | 26,88 | 26,88 | - | |
16. | Poděvousy Brožová Petra | DO | 28,12 | 32,56 | 28,12 | |
17. | Nová Ves pod Pleší Římalová Karolína | PB | 35,37 | 35,37 | - | |
18. | Bludov Strouhalová Lucie | SU | NP | - | - | |
18. | Nová Ves pod Pleší Mašínová Sára | PB | NP | - | - | |
18. | Hrdlořezy Čermáková Lucie | MB | NP | - | - | |
18. | Těškovice Němečková Kristýna | OP | NP | - | - | |
18. | Hrdlořezy Jenková Martina | MB | NP | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálkovice Peterek Marek | OV | 17,43 | 18,13 | 17,43 | |
2. | Písková Lhota Adam Josef | NB | 17,77 | 23,20 | 17,77 | |
3. | Velká Chyška Korba Jan | PE | 19,79 | 19,79 | 22,58 | |
4. | Stolín Vondra Jakub | NA | 21,02 | 21,02 | - | |
5. | Březová Marek Lukáš | SO | 21,02 | 23,27 | 21,02 | |
6. | Velká Chyška Eremiáš Vojtěch | PE | 21,09 | 21,65 | 21,09 | |
7. | Velká Chyška Švec Vojtěch | PE | 22,33 | 31,02 | 22,33 | |
8. | Lhenice Adamec Ondřej | TP | 22,67 | 22,88 | 22,67 | |
9. | Letňany Pech Martin | AB | 22,95 | 29,25 | 22,95 | |
10. | Štítné Urban Petr | PE | 23,33 | 23,33 | 23,85 | |
11. | Satalice Hais Viktor | AB | 25,35 | 25,35 | 26,85 | |
12. | Nevřeň Matouš Lukáš | PS | 28,77 | 28,77 | 31,37 | |
13. | Karolinka sklárna Gášek Jan | VS | NP | - | - | |
14. | Kobylí Bahenský Jakub | BV | NP | - | - | |
14. | Lhenice Feller Jaroslav | TP | NP | - | - | |
14. | Horní Slavkov Valenta Petr | SO | NP | - | - | |
14. | Horní Slavkov Vašíček Václav | SO | NP | - | - | |
14. | Hrdlořezy Čermák Michal | AB | NP | - | - | |
14. | Kbely Horáček Jan | AB | NP | - | - | |
14. | Lhenice Mergl Daniel | TP | NP | - | - |
Smíšené kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Těškovice Sýkorová Patricie | OP | 19,24 | 19,24 | 23,22 | |
2. | Skuteč Novotná Zdena | CR | 20,58 | 22,32 | 20,58 | |
3. | Těškovice Sýkorová Petra | OP | 23,81 | 23,86 | 23,81 | |
4. | Jarcová Bajzíková Tereza | VS | 23,96 | 25,70 | 23,96 | |
5. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 25,12 | - | 25,12 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Honza Adamec | 15 ** | 22 | 09.05.2013 05:41 | |
Jan Zahradník | 15 ** | 17 | 10.05.2013 13:49 | |
Jaroslav Vejtasa | 15 ** | 14 | 09.05.2013 10:13 | |
František Skočdopole | 15 ** | 5 | 10.05.2013 15:43 | |
Petr Kropáč | 15 ** | 3 | 08.05.2013 21:12 | |
Joska Mládek | 15 ** | 0 | 09.05.2013 12:54 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 13 | 09.05.2013 10:13 | |
Honza Adamec | 17 ** | 10 | 09.05.2013 05:41 | |
Joska Mládek | 16 ** | 0 | 09.05.2013 12:54 | |
František Skočdopole | 16 ** | 0 | 10.05.2013 11:00 | |
Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 10.05.2013 13:50 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8124468 Kód: a8124468 |
|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/tsjEKKC3t_s Kód: tsjEKKC3t_s |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/05/11 | Praha, Za Císařským mlýnem, Stromovka, 1. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013 | |
2013/06/22 | Horní Měcholupy, 6. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy | |
2014/06/21 | Horní Měcholupy - na hřišti, 6. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy | |
2015/06/28 | Horní Měcholupy, 4. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy | |
2016/06/26 | Horní Měcholupy, 6. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy | |
2017/07/01 | Horní Měcholupy, 6. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře