VC OSH Přerov 2016 se blíží

Už v neděli se koná 1. kolo VC OSH Přerov v Radíkově. 

3. kolo v Kosmonosech

Již potřetí jsme se setkali na fotbalovém hřišti v Kosmonosech. Celý den bylo krásně slunečno a přálo tak konečně skvělým výkonům pro všechna družstva. Dohromady přijelo soutěžit 21 družstev mužů a 13 družstev žen.

II. kolo PKL v Cetenově

V sobotu 21.5.2016 proběhlo v odpoledních hodinách další, v pořadí již druhé kolo PKL, u nově pořádajícího sboru v Cetenově.

Pozvánka Únětice 2016

Sbor dobrovolných hasičů Únětice pořádá 3. kolo XII. ročníku Západočeské hasičské ligy a 2. kolo XI. ročníku Šumavské Hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Protest

Formulář pro předkládání protestů

Pozvánka Obora

Sbor dobrovolných hasičů v Oboře Vás srdečně zve  na  1. ročník soutěže „o pohár SDH Obora“ v rámci prvního kola Západočeské hasičské ligy,  které se uskuteční  v sobotu 28.5. 2016  v Oboře. 

Pozvánka Únětice 2016

Sbor dobrovolných hasičů Únětice pořádá 3. kolo XII. ročníku Západočeské hasičské ligy a 2. kolo XI. ročníku Šumavské Hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

NOČNÍ RADÍKOV CUP

Sbor dobrovolných hasičů v Radíkově pořádá noční hasičskou soutěž v požárním útoku 21. května 2016 od 2030 hod. NOČNÍ RADÍKOV CUP. Přijďte se podívat a zažít jedinečnou atmosféru.

Pravidla pro rok 2016

Pravidla Jihlavské OPEN ligy v p.ú. pro sezónu 2016.

2. kolo ve Velkých Hamrech

Sobotní odpoledne jsme strávili na krásném fotbalovém hřišti ve Velkých Hamrech, kde byla dráha téměř ukázková. Jediným a velkým nepřítelem byl toto odpoledne velký protivítr, který téměř všem zkomplikoval útok.  Přesto se o první cenné body přijelo utkat 17 týmů žen a 19 týmů mužů.

Pozvánka Bučí

Sbor dobrovolných hasičů Bučí si Vás dovoluje pozvat na 2. kolo 12. ročníku Západočeské hasičské ligy v PÚ 2016, které se uskuteční v neděli 29. 5. 2016 ve sportovním areálu SDH Bučí.

Zápis ze schůze Rady Zčhl

Dne 10. 5. 2016 proběhla od 19:00 hod schůze Rady Zčhl v plzeňském hotelu Central.

Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
28.05. OstravaOV
09.07. OlomoucOL
16.07. BludovSU
13.08. KamenecSY
11.09. Písková LhotaNB

Kdy Kde byla Okr.
07. 05. VýsledkyAtletický stadion TřebíčTR
06. 09. VýsledkyPísková LhotaNB
15. 08. VýsledkyKamenec u PoličkySY
18. 07. VýsledkyBludovSU
23. 05. VýsledkyOstravaOV
17. 05. VýsledkyOlomoucOL
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

Nejlepší časy ligy 2016

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Oznice Klvaňa DanielVS 16,01
2 Pardubice Paulíček JakubPA 16,12
3 Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval MilanDO 16,25
4 Kvasiny Kroupa LukášRK 16,41
- Brloh Klenka VojtěchCK 16,41
6 Pardubice Flach LukášPA 16,51
7 Francova Lhota Chmela RadekVS 16,56
8 Budíkovice Peštál MarekTR 16,69
9 Široký Důl Paulíček StanislavSY 16,75
10 Jihlava Stuchlík MartinJI 16,78
11 Závišice Kahánek OndraNJ 16,85
12 Praha Filip VladislavAB 16,97
13 Polabiny Krupka MichalPA 17,01
14 Oznice Bartoň AdamVS 17,02
15 Široký Důl Flídr KarelSY 17,23
16 Valašské Meziříčí Korábečný PetrVS 17,31
17 Jindřichov Biskup JanPR 17,36
18 Běloves Kligl PatrikNA 17,48
19 Jaroměřice nad Rokytnou Nechvátal RadekTR 17,50
- Stolín Vondra JakubNA 17,50
21 Michálkovice Arvai MiroslavOV 17,60
22 Kamenec u Poličky Teplý JanSY 17,61
23 Valašské Meziříčí Skalka TomášVS 17,75
24 Mírová Váňa MarekKV 17,76
25 Jihlava Hons LukášJI 17,77
26 Jihlava Fila VojtěchJI 17,87
27 Mistřín Marada VojtěchHO 17,88
28 Bílá Třemešná Fiala VojtěchTU 17,89
29 Frýdek Krpec JosefFM 18,01
30 Frýdek Žurovec TomášFM 18,03

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Poniklá Jiroušová ŠárkaSM 17,13
2 Chválenice Hirmerová LuciePJ 17,31
- Horní Lideč Chovancová PetraVS 17,31
4 Karviná Witoszová KarolínaKA 17,41
5 Štěnovický Borek Marešová MonikaPJ 17,49
6 Velichovky Šubrtová BarboraNA 17,51
7 Oznice Klvaňová DominikaVS 17,86
8 Písková Lhota Pohanková LucieNB 17,93
9 Krmelín Ručková DominikaFM 18,08
10 Horní Cerekev Bartošková KamilaPE 18,17
11 Chválenice Caltová DominikaPJ 18,21
12 Martinice Vanclová MichaelaKM 18,27
- Staré Město Škultetyová NikolaFM 18,27
14 Slatiny Jebavá ŠárkaJC 18,40
15 Petrovice Vašíčková LeonaBK 18,42
16 Chválenice Jůzková MartinaPJ 18,44
17 Těpeře Masná AnežkaJN 18,59
18 Roprachtice Lukešová EliškaSM 18,60
19 Dolní Měcholupy Mikulková DenisaAB 18,76
20 Petrovice Kloudová KateřinaBK 18,92
21 Štěpánovice Hrouzková AndreaKT 18,97
22 Moravský Beroun Červinková SandraBR 19,12
23 Slatiny Rejmanová PavlínaJC 19,18
24 Písková Lhota Friedlová EliškaNB 19,19
25 Petrovice Vrtalová MarcelaBK 19,30
26 Frýdek Pětrošová NikolFM 19,32
27 Dolní Čermná Lešikarová MarkétaUO 19,34
28 Michálkovice Bezručová KláraOV 19,37
29 Dolní Čermná Marková MarkétaUO 19,39
30 Slatiny Jebavá MarkétaJC 19,63
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky SDH SlatinyČP
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Skalice19,26 ČP
 Poprad17,18 ČP
 Meziměstí17,03 ČP
 Valašské Meziříčí16,93 ČP
 Ústí nad Orlicí16,97 ČP
 Kozlovice16,95 ČP
 Karviná16,84 ČP
 Jablonec nad Jizerou16,69 ČP
 Veselá16,66 ČP
 Michálkovice16,60 ČP
 Hradec Králové16,49 ČP
 Ostrava16,48 ČP
 Juřinka16,39 ČP
 Ostrava16,36 ČP
 Kunovice16,21 ČP
 Karolinka Sklárny16,12 ČP
 Ostrava16,05 ČP
 Valašské Meziříčí15,88 ČP
 Mezholezy (dříve okres Domažlice)15,84 ČP
 Zbožnov15,80 ČP
Kdo Čas * Liga